Don C kontynuuje współpracę z Converse

W minionym roku Converse i Don C zafundowali nam powrót modelu ERX 260 z 1988 roku. Nie był to jednorazowy wyskok, gdyż mamy kontynuację tego projektu. Tym razem mamy dwa motywy przewodnie – „Animal” i” Metal”.

Dwie kolorystyki z motywem “Animal” – jak sama nazwa wskazuje – wykorzystują zwierzęce motywy. Niemniej trzeba nadmienić, że nie jest to walnięcie zwierzaka na pół buta, a jest to jednak subtelniejsze. Osobiście biała kolorystyka z zebrą lepiej dla mnie się prezentuje. W motywie “Metal” mamy trzy kolorystyki odwołujące się do szału jaki pojawił się w latach 80-tych wokół gatunków punk rocka i popu, erę glam metalu i jaką stylistykę to wtedy miało. Małe ćwieki na białej oraz czerwonej kolorystyce, wzór błyskawic na czarnej – ciekawie się to prezentuje (i tutaj chyba znów moim faworytem będzie białe wydanie).

Zestawiając to z modelem Legacy 312 od Jordan Brand, który to Don C sygnuje swoim nazwiskiem – wolę jego robotę z Conversem. Model od JB dla mnie jest zbyt wtórny – już od założenia mixu kilku wydań, po kolorystyki także odnoszące się do tego co było. W najnowszym packu od Dona C i Converse’a jest więcej klimatu – tak ja to przynajmniej czuję.

Kolekcja będzie dostępna już od połowy stycznia w salonach Converse w Warszawie, w Złotych Tarasach i Arkadii, w Gdańsku w Galerii Bałtyckiej, w Krakowie w Galerii Krakowskiej, a także w sklepie Run Colors, WSS oraz SneakerStudio.Converse-Don-C-ERX-Animal-Metal-Pack-Release-Date Converse-Don-C-ERX-Animal-Metal-Pack-Release-Date-1 Converse-Don-C-ERX-Animal-Metal-Pack-Release-Date-2 Converse-Don-C-ERX-Animal-Metal-Pack-Release-Date-3 Converse-Don-C-ERX-Animal-Metal-Pack-Release-Date-4

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.