• Ostatnio grania to praktycznie wcale ale nie przepucio siokazji aby
 • Wycigajc tkoszulk z szafy z wiadomo jakim nazwiskiem na plecach
 • Dawno nic na IG nie wrzucaem postaram si odrobin nadrobi
 • AirMaxDay2019 Ju bez wchodzenia w dyskusj jak to Nike wykreowa
 • Ostatnimi czasy znaczco mniej wrzucam zdj na Instagram Powd bardzo
 • To zdjcie miaem wrzuci jako bliej pocztku roku ale jako
 • Z cyklu longtimenosee bokserki Jak najdzie mnie ochota na
 • Wizualnie bardziej podobay mi si PG1 od PG2 lecz to
 • Ja i Jsy w skrcie najatwiej okreli to skomplikowane
 • Ostatnio byo ciszej w kwestii tego co si zakupio
aj3mocha-aj1sm-ico

Spidermanowe AJ1, powrót AJ3 „Mocha”

Jordan Brand ponownie nie próżnuje dając nam dwa wydania retro dzień po dniu. Najpierw w piątek 14 grudnia będziemy mieli spidermanowe Air Jordan 1. Z okazji premiery filmu „Spider-Man Uniwersum” JB wraz z Marvelem mają dla nas oficjalną współpracę na pierwszym modelu Mike’a zwaną „Origin Story”. Kto widział trailer tego filmu ten zapewne dostrzegł na nogach Milesa Moralesa AJ1 w które teraz my będziemy mogli się zaopatrzyć.

Raptem dzień później bo w sobotę 16 grudnia będzie premiera Air Jordan 3 „Mocha”. Powrót wydania z 2001 gdzie mamy dominację bieli z brązowymi akcentami – jak wychodziły miały być tym bardziej lifestyle’owym wydaniem względem OG kolorystyk. Czy teraz jeszcze wzbudzą emocje jako nieoryginalna kolorystyka która doczekała się swojego wznowienia?

Patrząc na oba wydania dla mnie oba są z tej samej kategorii – nie jest źle, ale finalnie się nie jaram. Gdyby AJ3 wychodziły kilka lat temu, to pewnie byłoby się bardziej zgrzanym – teraz? W natłoku premier po prostu coraz bardziej zaczyna się kręcić nosem… Podobnie jest z AJ1 – fajne połączenie jednego z drugim – film, buty – jeszcze ten romans z kolorystyką „Chicago”. Lecz znów przezierna podeszwa w AJ1 to nie jest detal który lubię, który dla mnie przekreśla to wydanie w kategorii „zapłacę za nie retail”. A jakie jest Wasze zdanie?

Air Jordan 1 Retro High OG “Origin Story”
Gym Red/Black-White-Photo Blue
555088-602
Dostępne m.in. na: oficjalnej stronie Nike’aSpider-Man-Air-Jordan-1-Origin-Story-Spider-Verse-3 Air-Jordan-1-Origin-Story-Spider-Verse-555088-602-Release-Date-Price-4 Air-Jordan-1-Origin-Story-Spider-Verse-555088-602-Release-Date-Price-5 Air-Jordan-1-Origin-Story-Spider-Verse-555088-602-Release-Date-Price-3

Air Jordan 3 “Mocha”
White/Chrome-Dark Mocha
136064-122
Dostępne m.in. na: oficjalnej stronie Nike’aAir-Jordan-3-Mocha-Retro-2018-Release-Date Air-Jordan-3-Retro-Mocha-136064-122-Release-Date-4 Air-Jordan-3-Retro-Mocha-136064-122-Release-Date-5 Air-Jordan-3-Retro-Mocha-136064-122-Release-Date-3

One Comment

 • Barteq

  14 grudnia 2018 at 23:02

  Odnośnie AJ3 to ta kolorystyka mi zupełnie nie podchodzi. Z tych co ostatnio wychodziły to zdecydowanie wolałbym to wydanie „Chlorophyll. A tak to muszę się raczej pozbyć ze dwóch par AJ3, a nie spoglądać na kolejne. W zasadzie po Black Cementach, już mi nic więcej nie potrzeba w tej materii.
  AJ1, nie podoba mi się przezroczysta podeszwa, zdecydowanie wolałbym zwykłe Chicago. Ale jak najbardziej z punktu marketingowego to wydanie zrozumiałe.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.