• Ostatnio grania to praktycznie wcale ale nie przepucio siokazji aby
 • Wycigajc tkoszulk z szafy z wiadomo jakim nazwiskiem na plecach
 • Dawno nic na IG nie wrzucaem postaram si odrobin nadrobi
 • AirMaxDay2019 Ju bez wchodzenia w dyskusj jak to Nike wykreowa
 • Ostatnimi czasy znaczco mniej wrzucam zdj na Instagram Powd bardzo
 • To zdjcie miaem wrzuci jako bliej pocztku roku ale jako
 • Z cyklu longtimenosee bokserki Jak najdzie mnie ochota na
 • Wizualnie bardziej podobay mi si PG1 od PG2 lecz to
 • Ja i Jsy w skrcie najatwiej okreli to skomplikowane
 • Ostatnio byo ciszej w kwestii tego co si zakupio

Donovan Mitchell z własnym sygnowanym butem!

Donovan Mitchell można powiedzieć o włos przegrał w wyścigu po nagrodę Rookie Of The Year w minionym, debiutanckim sezonie. adidas jednak nie czekał długo z daniem mu jego własnego buta – tym samym zostały nam oficjalnie zaprezentowane D.O.N. Issue #1 (Determination Ove Negativity), a Mitchell dołączył do Jamesa Hardena, Damiana Lillarda i Derricka Rose’a jako gracz ze swoim sygnowanym modelem z trzema paskami.

Widzimy własne logo Donovana jakie przyszykował mu adidas (oczywiście odnoszące się do jego przydomku „Spida”), mamy małe nawiązanie do komiksów w postaci nazywania modelu „Issue #1”, niemniej w kwestiach technologicznych nie zostały podane szczegóły. Na zdjęciach widać niską meshową cholewkę, za amortyzację najprawdopodobniej odpowiada pianka Bounce, trakcja w postaci „jodełki”. Ciekawe jest umiejscowienie trzech pasków tylko od wewnętrznej strony.

Klasycznie dorzucę trzy grosze od siebie. Wizualnie jest to ciekawy but. Stawiam że za oceanem będzie kosztował ~110$, jako ten but ze środkowej półki cenowej, który ma być sygnowanym modelem, ale nie rujnować portfela. Nie dziwi mnie że adidas nie zwlekał z daniem buta Mitchellowi – chłopak w minionym sezonie pokazał że potrafi grać, a że robi to widowiskowo, to nie warto czekać iluś lat aby „zasłużył” na swój but. A że aktualnie połączenie nie wyśrubowana cena i sygnowanie nazwiskiem gracza jest tym co się sprzedaje… Tak, trzeba iść z prądem, serwować to czego chce rynek/ starać się zaspokoić jego potrzeby.

Na stronie adidasa jest cały wywiad z gwiazdą Jazz. Jeśli chodzi o premierę – podane jest jedynie że w 2019, bez konkretów za ile i dokładnie kiedy.

donovon-mitchell-adidas-shoes adidas-don-issue-1-release-info-3 adidas-don-issue-1-release-info-4 adidas-don-issue-1-release-info-5

One Comment

 • Wally

  28 grudnia 2018 at 18:15

  Trzy paski adidasa jakby żywcem wzięte z dawnych TS Commanderów tam też były podobne paskowane. Te pseudo linki od zewnątrz niczym Flywire u nike’a. Ogólnie z wyglądu całkiem spoko są jak dla mnie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.