Tydzień „jedynek” na stronie Nike’a

Fani Air Jordan 1 mogą szykować portfele – na oficjalnej stronie Nike’a przez najbliższe pięć dni codziennie będzie inna premiera. Część z nich do wydania które już były wcześniej dostępne, część zupełnie nowa.

W zapowiedzi mamy migający gif, lecz można się dopatrzyć co ma trafić do sprzedaży – zresztą i tak pojawił się dokładny przeciek co kiedy będzie. Rozpiska wygląda następująco:

 • 5 listopada – Air Jordan 1 „Shadow”
 • 6 listopada – Air Jordan 1 „PSG”
 • 7 listopada – Air Jordan 1 „Not For Resale”
 • 8 listopada – Air Jordan 1 „Royal”
 • 9 listopada – Air Jordan 1 „Court Purple”

Jak widać mix wcześniejszych jak i nowych wydań, że kto się na coś nie załapał, to znów będzie opcja powinięcia za retail (może w końcu będę miał szczęście do Royali…). Teoretycznie pisze, że tylko na aplikacji Sneakers – ale czy można przez to rozumieć że na ich stronie też będą poprzez kalendarz premier? Pewnie okaże się już jutro tj. w poniedziałek na dropie Shadowów. Jak coś to tu link do tego komunikatu od Nike’a.

the-week-of-the-ones

3 komentarze

 • BartekW

  5 listopada 2018 at 11:37

  Chętnie bym przygarnął, parę Royali, ale znowu się obejdę smakiem bo mi karta jeszcze nie przyszła ;-(. A jak tylko z aplikacją na smartfona to już w ogóle bym nie dał rady. Pozostaje mieć nadzieje, że trafią na sklep, albo ktoś ewentualnie nie będzie chciał dużo zarobić.

  Odpowiedz
  • c.

   5 listopada 2018 at 21:03

   Premiera była w formie losowania, czyli klasycznie pół godziny na zapisanie się. Czy tylko aplikacja czy na stronie również – nie sprawdzałem, ale chyba raczej można było wziąć udział także poprzez www.

   Zobaczymy czy tym razem się uda z Royalami.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.