Nike działa wspólnie z Carhartt WIP

Nike oficjalnie zaprezentował całą kolekcję we współpracy z Carharttem. Jako że markę z Detroit szanują od lat, to nie sposób nie napisać tutaj kilka słów.

W skład całego packu wchodzą modele: Air Force 1 Utility, Air Force 1 Low, Air Max 95 oraz Vandal Supreme High. Oczywiście za inspirację posłużyło to, z czego Carhartt się wywodzi – czyli odzież dla „niebieskich kołnierzyków”. Mamy płótno, sztruks, ripstop nylon, gdzie wszystko jest utrzymane w roboczym klimacie.

Osobiście bardziej w moje gusta wpisała się współpraca z Conversem, choć klasyczne AF1 są bardzo przyjemne, a i Vandale przy swojej grze materiałów dobrze się prezentują. Niemniej całościowo kolekcja jest jak najbardziej spójna i ze sobą współgra.

Premiera kolekcji zapowiedziana jest na 6 grudnia, będzie można ją dorwać także i u nas.Nike-Carhartt-WIP-Air-Force-1-Low-Utility-Release-Date Nike-Carhartt-WIP-Air-Force-1-Low-Utility-Release-Date-1Nike-Carhartt-WIP-Air-Max-95-Release-Date Nike-Carhartt-WIP-Air-Force-1-Low-Release-Date Nike-Carhartt-WIP-Air-Force-1-Low-Release-Date-1Nike-Carhartt-WIP-Vandal-High-Supreme-Release-Date

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.