#LPU – Converse Chuck Taylor ’70 x Undercover

To jest jedno z tych wydań, którego jak widziało się zapowiedź to się stwierdziło że są spoko, ale jakoś człowieka nie chwyciły od razu za serce. Niemniej jak trochę we mnie urosły i się już zdecydowałem, otworzyłem pudełko – jarałem się coraz bardziej.

Undercover we współpracy z Conversem nie szalało z kolorami tak jak u Nike’a, kiedy to obie kolekcje wychodziły w podobnym czasie kilka tygodni temu. Chucki dostaliśmy w dwukolorowych kolorystykach, gdzie jeden kolor stanowił dominantę, a drugi akcent. Jak to na mnie przystało, wybór padł oczywiście na czarną kolorystykę… Napisy ORDER i DISORDER mogą nieco nasunąć na myśl twórczość Virgila Abloha, niemniej nie są one oderwane od kontekstu, gdyż przeglądając ich aktualną kolekcję odzieży natkniemy się na nie wielokrotnie (plus same napisy na gumie w Consach to nie jest coś nowego). Jak wspomniałem wyżej – widziałem zdjęcia w necie – są spoko, otworzyło się pudełko – są bardzo spoko, ubrało się na nogę – siedzą i to mocno. Są buty które tylko fajnie wyglądają na półce – dla mnie tutaj jest odwrotnie (choć przy coraz chłodniejszej aurze nie wiem czy prędko będzie sposobność w nich chodzić).

Swoją drogą – często te kolaboracje są jedną z niewielu okazji aby zaopatrzyć się w coś od danej marki. Przez pewien czas współprace z adidasem były dla mnie jedną opcją aby posiadać coś z japońskich marek. Tutaj jest podobnie – Undercover nawet na przecenie swoje kosztuje, stąd te Chucki są dla mnie jakąś namiastką tego co oferują. Póki co muszę się zadowolić parą butów ich autorstwa 😉

Jak ktoś jeszcze myśli nad własną parą – są m.in. w Roots On The Roof.

lpu-conv-undcov-a lpu-conv-undcov-b lpu-conv-undcov-c lpu-conv-undcov-d lpu-nike-af1-utilpack-a

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.