adidas Basketball z nowymi modelami do gry

adidas Basketball na początku sezonu dał nam dwa modele – Mad Bounce i Pro Bounce – jako takie sztandarowe buty do grania. Teraz natomiast przyszykował coś znacznie bardziej intrygującego – większe zróżnicowane technologicznie jak i pod względem designu. Są to trzy nowe modele – N3XT L3V3L, Marquee Boost oraz Pro Vision. Kilka słów więcej na temat każdego z nich poniżej.

Premiera wszystkich trzech modeli już jutro, 1 grudnia m.in. na oficjalnej stronie adidasa.

adidas-Basketball-SS19-Release-Date
adidas N3XT L3V3L

Ten but niewątpliwie najbardziej zwraca na siebie uwagę. W końcu nie na codzień mamy model do gry który jest pozbawiony sznurówek. W N3XT L3V3L mamy primeknitową cholewkę, gdzie elementem czuwającym nad stabilnością elementy z tworzywa po bokach butów. Trochę kosmos, ale cholernie ciekawi jak się w tym gra 😉 A, jeszcze warte nadmienienia – mamy tutaj midsole z nowej pianki LIGHTSTRIKE, która jest bardzo lekkim komponentem, mającym dawać odpowiedni balans pomiędzy lekkością i sprężystością (bo nie ma się co oszukiwać, Boost i Bounce lekkie nie są).adidas-n3xt-l3v3l-black

adidas Marquee Boost

W mowym modelu mamy nutę przeszłości (gdzieś mogą lekko przywoływać choćby Top Teny), niemniej to jak najbardziej performance’owy model. adidas daje nam tutaj od razu dwie wysokości cholewki – midy oraz lowy – która wykonana jest z aktualnie powszechnie stosowanych materiałów tekstylnych. Fajnie że coś nowego do grania z pianką Boost, bo na ten sezon to jedynie Hardeny były.

adidas-marquee-boost-white-gum
adidas Pro Vision

Można powiedzieć, że względnie najprostszy model z prezentowanych, ale nie oznacza że nie ma czym przykuć uwagi. adidasowe trzy paski tworzą swoistą klatkę po bokach butów, amortyzacja w postaci pianki Bounce plus na pierwszej kolorystyce widzimy to a’la połówkowe rozmieszczenie kolorów, które osobiście bardzo lubię.adidas-pro-vision-black-white

Jak widziałem grafiki tych modeli, jakieś pierwsze przecieki – nie byłem zachwycony – no poza N3XT L3V3L które swoją konstrukcją wzbudzają ciekawość. Finalnie jak teraz na nie patrzę, to w każdym z przyjemnością bym zagrał i prezentowane kolorystyki przekonały mnie do siebie. Nie zdziwi mnie jak Marquee Boost będą zastępstwem dla Crazy Lightów, czyli taki główny niesygnowany model z Boostem. Pro Vision początkowo były dla mnie bardzo bez szału, ale ta czarno-biała kolorystyka świetnie na nich siedzi, że jeśli grywalność będzie się zgadzać to może z tego być dobry but w rozsądnej cenie z bardziej przyciągającym designem niż Pro/Mad Bounce. To chyba o to teraz chodzi – zaciekawić czymś klienta, a nie tylko dać poprawny but do gry.

adidas-n3xt-l3v3l-white adidas-marquee-boost-core-black adidas-pro-vision

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.