Vans z dwoma nowymi kolaboracjami

Vans ostatnimi czasy częściej robi nagłówki niż kilka sezonów temu – albo przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie… Legendarna marka na dla nas dwie kolekcje we współpracy z Supreme oraz Noah. Czy buty na deskę ponownie przykuwają więcej uwagi niż jeszcze kilka małych lat temu? Był boom ba WTAPSy tak ~5 lat temu, lecz potem zainteresowanie zaczęło spadać. Ale do rzeczy.

Zaczynając od Supreme – tutaj mamy cztery kolorystyki modelu Sid Pro. Tak, Supreme znów to robi – wyciąga zapomniany model, gdyż Sid Pro debiutowały w 1995 roku. Trzy wydania bazują na monochromatycznych zamszowych cholewkach, natomiast czwarta już jest bardziej „dzika” – gdyż mamy biało-czarny wzór rodem z dalmatyńczyka 😉 Supreme jak to Supreme – dodało swój subtelny branding na języku. Przy popularności modelu One Star od Converse’a nie zdziwi mnie jak pójdą w moment.

Noah jest nowojorską marką Brendona Babenziena, który pełnił funkcję dyrektora kreatywnego w Supreme, a która słynie ze transparentności swoich praktyk i polityki. We współpracy z Vansem przygotowali dwa modele – Sk8-Hi oraz Style 47 – każdy w dwóch kolorystykach. Tak jak Sk8-Hi bazują na wzorzystych cholewkach, tak Style 47 bliżej do formalnego wyglądu.

Jedna i druga kolaboracja na swoją premierę już jutro, tj. w czwartek 4 października. Wydania z Supreme będą u nich online jak i w stacjonarkach, natomiast kolabo z Noah trafi od ich flagowych sklepów oraz na ich stronę.

Supreme x Vans Sid Prosupreme-vans-sid-pro-release-date-5 supreme-vans-sid-pro-release-date-7 supreme-vans-sid-pro-release-date-4 supreme-vans-sid-pro-release-date-1 supreme-vans-sid-pro-release-date-2 supreme-vans-sid-pro-release-date-3

Noah x Vansnoah-vans-3 noah-vans-1 noah-vans-6 noah-vans-4 noah-vans-5

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.