Sneakersnstuff z własną wersją Yung-1

Sneakersnstuff ponownie coś zmajstrowali wspólnie z adidasem. To nie pierwsza współpraca tych dwóch marek, gdzie tym razem obiektem prac jest bardzo dobrze przyjęty model Yung-1.

SNS przygotowało dwie monochromatyczne kolorystyki – całą fioletową oraz całą szarą. Do prezentacji tego projektu został dodatkowo zaproszony George Clinton, którego możecie zobaczyć na poniższym materiale video.

Jak dla mnie oba wydania są poprawne, choć niewątpliwie fioletowa kolorystyka wpada w oko swoją żywiołowością. Są fajną alternatywą dla wydań które trafiają do wszystkich sklepów – w przypadku jeśli ktoś poszukuje czegoś bardziej unikalnego z tego modelu do codziennego noszenia. Niemniej osobiście chciałbym jednak na nich zobaczyć trochę więcej detalu o który Sneakersnstuff potrafiło wcześniej zadbać przy współpracy z adidasem.

Premiera w przyszły weekend, 13 października wyłącznie w sklepach SNS oraz na ich stronie.

 

adidas Yung-1
Unity Purple/Unity Purple-Unity Purple
F37071Sneakersnstuff-adidas-Yung-1-Purple-F37071-Release-DateSneakersnstuff-adidas-Yung-1-Purple-F37071-Release-Date-1Sneakersnstuff-adidas-Yung-1-Purple-F37071-Release-Date-2  

adidas Yung-1
Grey Two/Grey Two-Grey Two
F37070
Sneakersnstuff-adidas-Yung-1-Grey-F37070-Release-Date Sneakersnstuff-adidas-Yung-1-Grey-F37070-Release-Date-1Sneakersnstuff-adidas-Yung-1-Grey-F37070-Release-Date-2

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.