No images found!
Try some other hashtag or username

Saint Alfred x adidas Consortium Temper Run

Butik Saint Alfred powstał w 2005 roku w Chicago. W 2016 roku w ramach Consortium Tour mieli dla nas specjalnie wydanie modelu Gazelle m.in. z materiałem Gore-Tex. W tym roku sięgają po model Temper Run.

Design tego buta może być odrobinę mylący – bez wątpienia wpisuje się on w kanon tych lekko przekombinowanych biegówek z drugiej połowy lat ’90. Prawdą jest, że jest to nowo projektowany model z 2014 inspirujący się designem sprzed 20 lat. Saint Alfred serwują nam go w palecie barw, która ma być przyjaźniejsza jesiennej aurze, gdzie dodatkowo została podjęta współpraca z artystą Stephen Eichhorn z Chicago, którego poniże prace miały oddać ducha tej kolaboracji.

adidas bez dwóch zdań jest mocny w kwestii biegówek sprzed 20 lat – aż trochę się człowiek dziwi czemu nie dadzą więcej retro (a mają czego!) niż wypuszczają nowe modele. Cóż, po sukcesie Yung-1, może uda się rzucić więcej światła na Temper Runy?

W kwestii premiery – klasycznie wpierw w Saint Alfred 20 października, a w sklepach z kontem Consortium zawitają one 27 października (m.in. Footshop).

Saint Alfred x adidas Temper Run
BD8043saint-alfred-adidas-temper-run-10 saint-alfred-adidas-temper-run-4 saint-alfred-adidas-temper-run-3 saint-alfred-adidas-temper-run-2 saint-alfred-adidas-temper-run-7 saint-alfred-adidas-temper-run-6 saint-alfred-adidas-temper-run-9

One Comment

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.