No images found!
Try some other hashtag or username

Nowe wieści w kwestii kontraktów obuwniczych bądź ich braku…

Na początek – Kyle Kuzma podpisał bardzo nietypową umowę. Jest pierwszym graczem wspieranym przez platformę resellerską, a dokładniej GOAT. Jak wiemy w sezonie 2018/19 gracze po raz pierwszy mają pełną dowolność w kwestii kolorystyk swoich butów, a ta współpraca na pewno zaowocuje, że u Kyle’a zobaczymy więcej perełek na nogach (oczywiście ze Swooshem z którym też ma kontrakt 😉 a ten upłynie z końcem sezonu).

Andrew Wiggins na początku miesiąca pokazał się na Instagramie w Penny 5, co od razu zrodziło spekulacje, czy aby tutaj miał miejsce jakiś transfer. Na chwilę obecną Wiggins jest wolnym agentem obuwniczym, a więc może grać w czym chce, niemniej jego ludzie są w trakcie załatwiania mu nowej umowy sponsorskiej. Tak jak jego kontrakt z adidasem dobiegł końca, tak marka z trzema paskami jak dotąd była skłonna pozwolić mu odejść.

Under Armour ma zakontraktowanych kolejnych graczy – nowy narybek z Orlando, Mo Bamba, oraz Hamidou Diallo z OKC dołączyli do teamu.

W ramach ścisłości, jeszcze potwierdzenie faktu, że Nike nie wyrównywał ofert Pumy i Anty. Tym samym DeMarcus Cousins dołączył do nowopowstałego teamu Pumy, natomiast Gordon Hayward do Anty (gdzie swój model dostanie w 2019 na jesieni, czyli tym razem znacznie dłużej zamierzają popracować nad jego butem).

Z graczy mniejszego kalibru, to Bobby Portis także jest obuwniczym wolnym agentem plus jest w ostatnim roku kontraktu. Ktoś tu może znacznie mocniej się starać, aby zapracować na swój kwit…

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.