No images found!
Try some other hashtag or username

#LPU – Converse One Star x Golf Le Fleur „Candy Pink”

Wyczekałem. Tak, chciałem mieć jedno wydanie One Starów Od Tylera the Creatora, ale nie należę od osób które rzucają się na najgorętsze premiery (a tym bardziej nie płacę resellerskich cen). Przed laty kupiłem jedne jego Old Skoole Vansa, to czemu i nie Converse’y?

Początek października to okres tak zwanego mid-season sale, czyli kolejna szansa na dorwanie czegoś na wyprzedaży. Widząc ze ostatnia kolekcja Tylera i Converse’a z początku czerwca nie rozeszła się w oka mgnieniu, upatrywałem tutaj szansy na nie płacenie retailu. Czekajcie a będzie Wam dane można rzec.

Jak na mnie to bardzo zaszalałem z kolorem – jako fan czerni, tutaj róż i pomarańcz? 😉 Prawda taka, że przy całym moim lubowaniu się w stonowanych barwach, co pewien czas fajnie jest sprawić sobie jakąś żywą kolorystykę. Plus przy okazji macie małe porównanie z klasycznymi One Starami które sprezentowało mi Converse Polska. Wydawało się że tylko doszedł ten panel w formie kwiatka, ale jak się popatrzy na oba to jeszcze jest kilka delikatnych różnic.

Swoje dorwałem w Sneakersnstuff (choć stamtąd już znikły), niemniej tej kolekcji ciągle idzie wyrwać jakieś One Stary za retail (choć zapewne da się gdzieś jeszcze taniej).

lpu-conv-os-golf-a lpu-conv-os-golf-b lpu-conv-os-golf-c lpu-conv-os-golf-dlpu-conv-os-golf-flpu-conv-os-golf-e

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.