On Feet – Nike Air Force 1 Low „Utility Pack”

Nie tracąc specjalnie czasu, nowe wydanie AF1 od razu zawędrowało na nogi. Dwa dni temu pisałem o nich we wpisie z #LPU – co jeszcze mogę dodać na ich temat?

Z rzeczy stricte użytecznościowych – rozmiarówka taka jaka jest w Air Force’ach 1 – ja mam pół numeru w dół w tym modelu. Jakość? Cóż, czego oczekiwać po GR’owym Nike’u? 😉 Nie jest to jakiś totalny karton, ale oczywiście nie ma powodów aby podnosić szczękę z ziemi. Przyrównałbym je choćby do zeszłorocznego NBA Packu, gdzie także była ta teksturowana skóra (tak, niby jakiś wzorek, ale jak sprawia wrażenie że to coś lepszego? 😉 ).

Tak jak wspomniałem wcześniej – jest tutaj na nuta akcentów zapoczątkowana przez wydania z Off-White. Lecz Nike’owi udało się tutaj odpowiednio zbilansować inspirację aby to nie było przegadane, ani tanią kopią. Tak jak tegoroczny NBA Pack na AF1 totalnie mnie nie ruszył, tak tutaj mamy naprawdę całkiem przyjemne wydanie które z założenia jest tym ogólnodostępnym. Klasyczny schemat – pożądane wydania kolaboracyjne są inspiracją dla nowych wydań w ramach General Release.

Na oficjalnej stronie Nike’a dziś już były dostępne, teraz znów że “już wkrótce”… Niemniej czekać nie trzeba długo bo do jutra, tj. 1 listopada. Poniżej moja porcja zdjęć.

nike-af1-utilpack-a nike-af1-utilpack-b nike-af1-utilpack-cnike-af1-utilpack-enike-af1-utilpack-d

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.