No images found!
Try some other hashtag or username

Engineered Garments bierze się za Ultra Boosty 1.0

Engineered Garments założył w 1999 w Nowym Jorku japoński projektant Daiki Suzuki. W ostatnim czasie coraz więcej słychać w kwestii ich różnych kolaboracji z markami obuwniczymi – zarówno tymi bardziej znanymi (Converse, Dr. Martens) czy specjalistycznymi (Hoka One One).

Wraz z adidasem stworzyli specjalne wydanie Ultra Boostów w tej najbardziej lubianej wersji – 1.0 (ale z podeszwą Continental 😉 ). Teoretycznie mamy dość klasyczną kolorystykę bazującą na niebieskiej cholewce, białym Boost’cie i podeszwie w kolorze gumowym, ale jak się przyjrzymy najlepiej zdjęciu z góry, to można dostrzec ich wszelakie smaczki. Engineered Garments po raz kolejny bazuje na motywie asymetrii, który tutaj przewija się w różnym sposobie tkania prawego i lewego buta, jak i zabawą kolorów trzech pasków.

Podoba mi się motyw z asymetryczną cholewką i powiem więcej – aż wolałbym aby było tutaj mniej kolorów. Przez ten mocny akcent kolorystyczny w postaci różnokolorowych pasków, gdzieś jakby to tkanie cholewki nam się gubi. Niemniej co by nie mówić – zawsze jest to jakaś odmiana względem tego co zazwyczaj widzimy na Ultra Boostach.

W ramach tej współpracy powstały jeszcze Campusy – lecz one mają już status friends&family. UB swoją premierę mają już 20 października w sklepach z kontem Consortium (m.in. Footshop.pl)

Engineered Garments x adidas Ultra Boost 1.0
BC09494(15) 2(26)BC0949_PRFTWCODET_001_FI BC0949_PRFTWCODET_002_FI BC0949_PRFTWCOPAR_FI BC0949_PRFTWCOTPP_FI

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.