Cortezy Kendricka Lamara, które w końcu pojawią się u nas

Kendrick Lamar i Nike przyszykowali kolejną wspólną edycję Cortezów – lecz dla nas to pierwsza którą będziemy mogli zakupić.

Koncept buta jest intrygujący – powszechne wiadome jest, że Cortezy są mocno związane z kulturą w Los Angeles. Kendrick tym razem proponuje nam wsuwaną wersje tego modelu odwołując się do typowych klapek noszonych w domu przez mieszkańców LA. Cortezy w formie slip-onów? Jak widać można 😉 Zresztą sama data premiery także niecodzienna – gdyż na oficjalniej stronie Nike’a pojawią się w niedzielę 14 października.

To oczywiście jest tylko moje zdanie, ale gdzieś po przejściu do Nike’a jakby te wydania z Kendrickiem przygasły – trochę jakby przepadały nam w natłoku innych premier. Oczywiście fakt że wcześniejsze wydania miały ograniczoną dostępność nie pomaga, ale nie wiem czemu lepiej wspominam jego współpracę z Reebokiem… albo dotychczasowe Cortezy po prostu jeszcze tak mnie niczym nie zachwyciły.

Kendrick Lamar x Nike Cortez Basic Slip
White/Wolf Grey-Turf Orange-Thunder Blue
AV2950-100
Dostępne m.in. na oficjalnej stronie Nike’a.

Kendrick-Lamar-x-Nike-Cortez-Basic-Slip-AV2950-100-Release-Date-Price-4 Kendrick-Lamar-x-Nike-Cortez-Basic-Slip-AV2950-100-Release-Date-Price Kendrick-Lamar-x-Nike-Cortez-Basic-Slip-AV2950-100-Release-Date-Price-2 Kendrick-Lamar-x-Nike-Cortez-Basic-Slip-AV2950-100-Release-Date-Price-3 Kendrick-Lamar-x-Nike-Cortez-Basic-Slip-AV2950-100-Release-Date-Price-5