No images found!
Try some other hashtag or username

Alife ponownie działa z Pumą

Nowojorskie Alife już kilkukrotnie działało wspólnie z Pumą – lecz tym razem dla mnie jest to jedna z lepszych ich współprac (poprzednie niejednokrotnie lądowały na sporych przecenach…).

Na tapetą został wzięty model Clyde, który został przygotowany w dwóch kolorystykach – z granatowego bądź zielonego zamszu. Logo Alife z boku pięty, na języku napis New York plus dodatkowo mamy gumowy czubek. Dla mnie jest to zestawienie drobnych zmian, które finalnie dają dobry produkt – że tak powiem – siedzi to. Tak jak myślałem że temat Pumy zamknę wraz z nabyciem Suede’ów Rudiego Dasslera, tak patrząc na tą kolaborację z tyłu głowy pojawiła się myśl, że może jednak trzeba zmienić plany (ten gumowy toe-cap świetnie tutaj siedzi!).

Premiera tego packu zapowiedziana jest na 18 października stacjonarnie w Alife jak i na ich stronie alifenewyork.com, natomiast globalnie do sprzedaży trafią 26 października. Retail 100$.

A przy okazji – koszykarskie Clyde Court Disrupt już do kupienia u nas na oficjalnej stronie Pumy.

Alife x PUMA ClydeAlife-PUMA-Clyde-Release-Date-1 Alife-PUMA-Clyde-Release-Date-2Alife-PUMA-Clyde-Release-DateEr1M7SUg Alife-PUMA-Clyde-Release-Date-3Alife-PUMA-Clyde-Release-Date-4Alife-PUMA-Clyde-Release-Date-6Alife-PUMA-Clyde-Release-Date-5

2 komentarze

 • BartekW

  13 października 2018 at 20:13

  Lubię Pumy Suede/Clyde/Basket, tutaj mamy fajne kolorystyki i dodatkowe smaczki. Będą czekał na jakąś dobrą cenę. Jakoś te modele od Pumy były u mnie zawsze ponad odpowiednikami od Adidasa czy Nike.

  Odpowiedz
  • c.

   17 października 2018 at 14:07

   Trochę mnie zastanawia – czy Puma kiedyś wyciągnie lekcję z tego że 3/4 ich premier ląduje na sporej przecenie i po prostu zacznie robić tego mniej? To jest tak naprawdę ze szkodą dla obu stron – bo zarówno producent i butik tracą nieco wizerunkowo jak wypuszczają coś co zalega.
   Te Clyde’y są bardzo fajne. Z jednej strony fajnie byłoby tanio dorwać, z drugiej jak piszę wyżej – dla tego wydania lepiej byłoby gdyby nie zrobili ich zbyt wiele 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.