No images found!
Try some other hashtag or username

adidas Futurecraft 4D “Arsham Future” już w piątek!

Daniel Arsham kontynuuje swoją współpracę z adidasem. Najpierw w połowie 2017 mieliśmy wydanie modelu New York “Past”, następnie na koniec roku wersję “Present”. Nadeszła pora na “Future”.

Tym razem już nie ma wariacji modelu New York – skoro tematem jest przyszłość to mamy coś na drukowanej podeszwie 4D. Cechą wspólną z poprzednimi wydaniami jest monochromatyczna kolorystyka – po bieli i antracycie, tym razem odrobina koloru w odcieniu Aero Green.

Premiera już w ten piątek na stronie adidasa, Footshop też wspomniał o nich u siebie – niemniej pomimo retailu na poziomie 1900pln, ich ilość będzie mocno limitowana.

Jak dla mnie to czołówka wydań, które wyszły na podeszwie 4D, bez dwóch zdań. Fajna sylwetka, forma podeszwy 4D robi świetną robotę (na pewno przez fakt, że jeszcze nie jest tak opatrzona) plus ten odcień zieleni także wpada w oko (ponowni – nie jest oklepany). Kosztowo to dla mnie już za wysokie progi aby wyskakiwać prawie 2K pln na parę butów – pozostaje mi podziwiać je na zdjęciach i ew. dorwać jeszcze jedno poprzednie wydanie Arshama. Więc jak ktoś może ma info o tych pierwszych białych New York “Past” w dobrej cenie w 10us – będę wdzięczny za info 😉

adidas Futurecraft 4D “Arsham Future”
Aero Green
BD7400
Daniel-Arsham-x-adidas-Futurecraft-4D-BD7400-Release-DateDaniel-Arsham-x-adidas-Futurecraft-4D-BD7400-Release-Date-2Daniel-Arsham-x-adidas-Futurecraft-4D-BD7400-Release-Date-1 Daniel-Arsham-x-adidas-Futurecraft-4D-BD7400-Release-Date-3 Daniel-Arsham-x-adidas-Futurecraft-4D-BD7400-Release-Date-4 Daniel-Arsham-x-adidas-Futurecraft-4D-BD7400-Release-Date-5

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.