UNDERCOVER przyszykowało Chucki’70

Jun Takahashi, założyciel marki Undercover nie zwalnia tempa. W weekend będzie druga porcja React Elementów we współpracy z Nike’iem, a tu jeszcze w międzyczasie z Conversem przygotowali kolekcję „Order/Disorder” na Chuck 70.

Prosta sylwetka All Starów bazuje na wyrazistych kolorach/kontrastach. Biel, czerń, czerwień, żółć – w niemal monochromatycznych wariantach, a na gumowych czubkach widzimy słowa “ORDER” i “DISORDER”.

Czy kolekcja rzuca na kolana? Chyba nie do końca, niemniej dla fanów streetwearu w japońskim wydaniu mogą być one ciekawym okazem i jakimś urozmaiceniem względem klasycznych kolorystyk Chucków ’70.

Premiera kolekcji już dziś, 25 września w sklepach Converse w Warszawie w Złotych Tarasach, w Krakowie w Galerii Krakowskiej, a także w sklepach Run Colors w Warszawie i Wrocławiu oraz w krakowskim Roots On The Roof.
undercover-converse-chuck-70-low undercover-converse-chuck-70-low-yellow-black-1 undercover-converse-chuck-70-low-black-white-1 undercover-converse-chuck-70-low-white-red-1 undercover-converse-chuck-70-low-red-white-3 undercover-converse-chuck-70-low-red-white-2