Packer x adidas Consortium EQT Cushion 91

Raptem wczoraj wspomniałem o nowych wydaniach od adidas Consortium i Livestock, a tu kolejne wydanie z outdoorową inspiracją. Packer Shoes to niewątpliwie sklep z wieloletnią tradycją której może pozazdrościć niejeden butik – znów coś przyszykował dla nas do spółki z adidasem.

Obiektem ich najnowszej współpracy jest model EQT Cushion 91, którego kolorystyka nawiązuje do linii Adventure Equipment czyli “terenowej” serii sprzed lat. Bez dwóch zdań czuć w nich klimat lat ’90, a użyte materiały mają dać radę w gorszych warunkach – co zresztą zostało zaprezentowane na poniższych zdjęciach 😉

Czy urośnie z tego jakiś rodzaj trendu, aby serwować buty które nie mają być stawiane w gablotki, a robione z myślą o zajechaniu podczas noszenia? 😉 Oczywiście każdy nosi buty tak jak lubi, lecz fajne jest to że nie wszyscy robią ze swoich wydań obiekt westchnień, ochów i achów. Patrząc na te EQT Cushion 91 widzę buta który prosi się aby w nich chodzić, ale nie kiedy świeci słońce, słucha i jest idealna pogoda. Taka odskocznia od wszelakiej maści white-on-white’ów jest spoko.

adidas Consortium ponownie daje nam ich bardzo ograniczoną ilość. Limitowane do 250 par, będą dostępne wpierw 21 września na ponownym otwarciu jednego z ich sklepów w New Jersey (dokładniej w Teaneck), a 22 września w cenie 155$ trafią na ich stronę.

Packer x adidas Consortium EQT Cushion 91Packer-adidas-Consortium-EQT-Cushion-91-Adventure-Release-Date Packer-adidas-Consortium-EQT-Cushion-91-Adventure-Release-Date-1 Packer-adidas-Consortium-EQT-Cushion-91-Adventure-Release-Date-2 Packer-adidas-Consortium-EQT-Cushion-91-Adventure-Release-Date-3 Packer-adidas-Consortium-EQT-Cushion-91-Adventure-Release-Date-4 Packer-adidas-Consortium-EQT-Cushion-91-Adventure-Release-Date-5