Overkill z własną wersją Speedfactory AM4

 

adidas Consortium w ostatnim czasie lekko zmodernizował sposób swojego działania. Ilość sklepów posiadających to konto niebywale w ostatnich latach wzrosła, stąd może przestały one być czymś aż tak unikatowym, stąd coraz częściej się widzi wydania na wyłączność dla danego sklepu/butiku. Tak będzie i w przypadku najnowszej współpracy z Overkill.

Berliński sklep ma dla nas własną wersję performance’owej biegówki Speedfactory AM4. W pełni tekstylna cholewka z elementami w zgrzewanej technologii na podeszwie z pianki Boost na w sobie chipa NFC, który może zostać zeskanowany smartfonem, aby ujrzeć video jak konkretnie ta para została wyprodukowana.

Powstało tylko 300 par, premiera wyłącznie stacjonarnie w ich sklepie w sobotę 6 października. Więcej info co i jak można przeczytać na ich wydarzeniu na FB.

Ktoś powie że więcej otoczki niż faktycznego produktu, ale z jakim procentem wydań tak teraz nie jest? Jednych kupuje historia bazująca na sławnym nazwisku, innych o celebracji osiągnięcia a jeszcze inni cenią sobie smaczki w produkcji. Dla mnie są przyjemne – nie do tego stopnia abym już się pakował aby koczować pod sklepem, ale ta przejrzystość tego wydania, możliwość wglądu jak co powstawało – tak, to są smaczki które mi się podobają.

Overkill x adidas AM4
Footwear White/Supplier Color-Solar Yellow
EE7836
Overkill-adidas-AM4-EE7836-Release-Date Overkill-adidas-AM4-EE7836-Release-Date-1 Overkill-adidas-AM4-EE7836-Release-Date-2 Overkill-adidas-AM4-EE7836-Release-Date-3

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.