DJ Khaled z nową kolekcją J’sów

DJ Khaled oficjalnie zaprezentował swoją nową współpracę z Jordan Brand. Po czerwonym wydaniu “We The Best” Air Jordan 3, tym razem mamy dwie wersje “trójek” zwane “Father of Asahd” oraz “Another One”.

W kwestii kolorów mamy tutaj reinterpretację oryginalnych kolorystyk. Wydanie “Father of Asahd” bazuje na cholewce z niebieskiego zamszu lecz wyściółka, elephant print, podeszwa rodem z “White Cementów”. W pierwszej chwili “Another One” są niemal identyczne, lecz podstawowa różnica – zamiast zamszu mamy skórę licowaną i detalom bliżej wydaniu “Sport Blue”.

Osobiście bardziej do gustu przypada mi wydanie “Father of Asahd” jako że nie wygląda jak przemalowana oryginalna kolorystyka, niemniej szkoda że ciut bardziej ich nie odróżnili od wydań OG. W moim odczuciu to “Another One” trochę wyglądają jak customy a nie specjalne wydanie, gdzie tylko heeltab “We The Best” mówi że to faktycznie coś bardziej wyjątkowego.

Podobnie jak to było z poprzednią współpracą DJ Khaleda – te wydania nie są przewidziane do sprzedaży, ale ponownie jest opcja je wygrać. Niemniej próbując wejść na stronę aby dowiedzieć się szczegółów, widnieje info że promocja nie jest przewidziana na region w którym się znajduję…

DJ-Khaled-Air-Jordan-3-Another-One-Air-Jordan-3-Father-of-Asahd-1 DJ-Khaled-Air-Jordan-3-Another-One-Air-Jordan-3-Father-of-Asahd-2 DJ-Khaled-Air-Jordan-3-Another-One-Air-Jordan-3-Father-of-Asahd-3 DJ-Khaled-Air-Jordan-3-Another-One-Air-Jordan-3-Father-of-Asahd DJ-Khaled-Air-Jordan-3-Another-One-Air-Jordan-3-Father-of-Asahd-5 DJ-Khaled-Air-Jordan-3-Another-One-Air-Jordan-3-Father-of-Asahd-6 DJ-Khaled-Air-Jordan-3-Another-One-Air-Jordan-3-Father-of-Asahd-7 DJ-Khaled-Air-Jordan-3-Another-One-Air-Jordan-3-Father-of-Asahd-4 We-The-Best-Air-Jordan-3-Blue