adidas Consortium z jeszcze jednymi EQT od Packer Shoes

W zeszłym tygodniu wspominałem o współpracy Packer Shoes na modelu EQT Cushion 91 odwołujących się do serii Adventure Equipment sprzed lat. Okazuje się że to nie koniec ich wspólnych działań w tym roku.

Packer Shoes tym razem chwycili za nowy twór w postaci EQT 91/18, czyli tegoroczną wariację na temat dawnego modelu z serii Equipment. W kwestii kolorystyki można powiedzieć, że mamy żywcem przeniesione kolory rodem z kolekcji Adventure Equipment z początku lat ’90. Czerń, odcień brązu, klasyczna zieleń EQT – fani dawnych wydań z trzema paskami powinni być usatysfakcjonowani 😉 Podobnie jak to było w przypadku EQT Cushion 91 – lookbook robiony w terenie, co ma swój urok i pasuje do tego wydania.
W kwestii dostępności będzie lepiej/łatwiej niż ostatnio – gdyż tym razem premiera nie będzie ograniczona tylko do Packer Shoes. U nich buty pojawią się 29 września, gdzie jest jeszcze jeden bonus – jeden klient wróci do domu dodatkowo z pasującym rowerem (Ritchey Timberwolf)! Natomiast w sklepach z kontem Consortium będą one dostępne 6 października (m.in. Footshop).
Packer x adidas Consortium EQT 91/18 Adventure Packer-Shoes-x-adidas-Consortium-EQT-9118-Release-Date
Packer-Shoes-x-adidas-Consortium-EQT-9118-Release-Date-2
Packer-Shoes-x-adidas-Consortium-EQT-9118-Release-Date-3 Packer-Shoes-x-adidas-Consortium-EQT-9118-Release-Date-5 Packer-x-adidas-Consortium-EQT-91-18-Adventure-Release-Date Packer-x-adidas-Consortium-EQT-91-18-Adventure-Release-Date-1 Packer-x-adidas-Consortium-EQT-91-18-Adventure-Release-Date-2 Packer-x-adidas-Consortium-EQT-91-18-Adventure-Release-Date-3 Packer-x-adidas-Consortium-EQT-91-18-Adventure-Release-Date-4

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.