• Przy okazji szalestwa na Black Friday te kilka par kupiem
 • Jutro jak easy pass must cop a
 • Skoro dzi Mikoajki ja te mam prezent Posiadam jednego buta
 • Chwil mnie tutaj nie byo Na stron wjecha nowy odcinek
 • Mona rzec longtimenosee w czwartym modelu Duranta dawno si
 • Jako e ostatnio graem w Kobe 11 to teraz ponownie
 • Co nowego zawitao kilka sw wicej napisaem na stronie ale
 • Wertowania kartonw z parami do gry cig dalszy Tym razem
 • Czy to ostatni sezon Vincea w NBA? On sam mwi
 • Czy macie jaki model ktry nie jest Waszym ulubionym ale
Pharrell-Williams-adidas-SOLARHU-Pack-Release-Date

Pharrell x adidas “SOLARHU Pack”

Bez dwóch zdań współpraca na linii Pharrell Williams – adidas jest bardzo płodna. Właśnie mamy kolejną oficjalną zapowiedź kolekcji która to tym razem jest po hasłem SOLARHU. Pierwotnie mówiło się o nich jako o Afro Pack, ale to tylko mała zmiana nazwy – zresztą sample z początku roku też były delikatnie inne. Niemniej Pharrell ponownie zabiera nas na małą wycieczkę po globie, gdyż inspiracją dla tej kolekcji były motywy z kultury Wschodniej Afryki.

W skład kolekcji wchodzą trzy kolorystyki modelu adidas NMD Hu Trail, gdzie na ich cholewkach możemy odnaleźć napisy „MOTHER” / „LAND”, „EMPOWER” / „INSPIRE” oraz „MIELE” / „MBELE” (z języka Suahili „zawsze” / „naprzód”). Poza nimi będziemy mieli także lekko odświeżoną wersję Tennis Hu V2, gdzie na cholewce doszły nowe panele.

Podoba mi się ta bezkompromisowość Pharrella w jego projektach. Z jednej strony NMD nam się już trochę przejadły, wielokolorowe buty to już nie jest coś co znika ze sklepowych półek w moment. Ktoś powie marketing i robienie sobie dobrego PR’u tym jak to patrzy się tak samo na wszystkich. OK, ale czemu inni tego nie robią? Pharrell wykorzystuje swoją sławę nie po to aby się nią chlubić i stawiać sobie pomniki. Ta kolekcja mnie nie powala na kolana, ale szanuję to w tej współpracy, że sięga się po inspiracje z różnych części świata i przez to że jest w to zaangażowany Pharrell, nie przechodzi to bokiem.

Premiera kolekcji zapowiedziana jest na 18 sierpnia w cenie 250$ za NMD oraz 130$ za Tennis Hu. Do dorwania będą m.in. na oficjalnej stronie adidasa oraz Footshopie.

Pharrell-Williams-adidas-SOLARHU-Pack-Release-DatePharrell-Williams-adidas-SOLARHU-Pack-Release-Date-1 Pharrell-Williams-adidas-SOLARHU-Pack-Release-Date-2Pharrell-Williams-adidas-SOLARHU-Pack-Release-Date-3 Pharrell-Williams-adidas-SOLARHU-Pack-Release-Date-4 Pharrell-Williams-adidas-SOLARHU-Pack-Release-Date-5

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.