• Nowy odcinek OnFeet ju na stronie a w nim w
 • Chyba przewietrz kilka par w ktrych jaki czas temu si
 • Wziem mae wolne od wrzucania zdj na IG ale nie
 • Best of butologia 103! soletoday sneakercommunity kicksoftheday kicksology
 • Po duszej przerwie na stron wjechaa nowa recenzja czyli
 • lpu adidas ultraboost x parley Wicej sw na ich temat
 • Para numer 189 z przegldu kolekcji newbalance nb1500 x
 • Wczoraj pnym wieczorem na stron wjecha nowy odcinek z cyklu
 • Ostatnio co znw z Conversea powpadao Kolejne podejcie do fastbreak
 • Para numer 187 z weekendu adidas yeezy powerphase calabasas
John-Elliott-x-Nike-LeBron-Icon-Release-Date-Price

John Elliott oficjalnie prezentuje kolekcję z LeBronem

Wieści o współpracy na linii LeBron James oraz projektantem Johnem Elliottem krążyły już od kilku tygodni, pora na oficjalne zapowiedzi. Było wiadome, że efektem działań będzie nowy model Nike LeBron Icon, gdzie za komponent podeszwy użyto tej z LeBronów 8, jako tego ulubionego modelu Elliotta. Cholewka natomiast to już zupełnie nowy twór, gdzie możemy się dopatrzyć aktualnie modnych rozwiązań, jak przezierny materiał czy powtarzalny linearny motyw. Oczywiście kolekcja to nie tylko buty – nie zabraknie do tego także odzieży, gdzie patrząc po poniższych zdjęciach zapowiada się na mocno stonowaną (co dla mnie jest na plus).

Jeśli chodzi o premierę, to wszystko zależy od regionu. W Stanach będą one dostępne w limitowanej ilości już 4 sierpnia, w Chinach 26 sierpnia, natomiast premiera na Europę przewidziana jest na 1 września. Retail 250$.

Jeszcze kilka słów ode mnie. Jest to bardzo przyjemny model. Nie wprawia on w osłupienie, ale jest tutaj przyjemny mix czegoś ze świata koszykówki, aktualnie modnych rozwiązań, bez popadania w żadną ze skrajności.

John Elliott x Nike LeBron Icon QS
White/Black
AQ0114-100John-Elliott-x-Nike-LeBron-Icon-Release-Date-Price-2 John-Elliott-x-Nike-LeBron-Icon-Release-Date-Price-1John-Elliott-x-Nike-LeBron-Icon-Release-Date-Price John-Elliott-x-Nike-LeBron-Icon-Release-Date-Price-3John-Elliott-x-Nike-LeBron-Icon-Release-Date-Price-4John-Elliott-x-Nike-LeBron-Icon-Release-Date-Price-5 John-Elliott-x-Nike-LeBron-Icon-Release-Date-Price-6 John-Elliott-x-Nike-LeBron-Icon-Release-Date-Price-7 John-Elliott-x-Nike-LeBron-Icon-Release-Date-Price-8 John-Elliott-x-Nike-LeBron-Icon-Release-Date-Price-9 John-Elliott-Nike-LeBron-Icon-AQ0114-100-Release-Date-Price-4 John-Elliott-Nike-LeBron-Icon-AQ0114-100-Release-Date-Price-3 John-Elliott-Nike-LeBron-Icon-AQ0114-100-Release-Date-Price-5

2 komentarze

 • Barteq

  4 sierpnia 2018 at 16:48

  Lubię design od JE, i tutaj jak w przypadku Vandali jest dobrze, także nosiłbym. Choć z odzieży to jeszcze nic nie miałem, do niestety ale to droga zabawa.

  Odpowiedz
 • c.

  4 sierpnia 2018 at 21:45

  Poruszyłeś ciekawą kwestię – odzież od projektantów, którzy zapraszani są do współpracy. To już były moje przemyślenia sprzed jakiegoś czasu, że często to buty są jedynym elementem na jaki stwierdzamy że możemy sobie pozwolić. Mam szereg kolaboracji adidasa z japońskimi markami, gdzie poza butami to mam cały jeden t/s neighborhooda (na -50% cena była akceptowalna). Buty są takim mały pomostem aby mieć coś od tych marek.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.