No images found!
Try some other hashtag or username

adidas P.O.D. Creative Space @Niebo

adidas Orignals, Warsaw Sneaker Store i Hypetalk organizują wspólnie event pod szyldem P.O.D. Creative Space @Niebo. Wydarzenie dedykowane jest wszystkim tym, których głowy aż kipią od pomysłów, a kreatywność nie wie, co to ograniczenia.

Warto wbić w kalendarz datę 25 sierpnia i zacząć obserwować profil @teamhypetalk na Instagramie. Chłopaki wzięli sprawy w swoje ręce i mają do rozdania wejściówki na kreatywne warsztaty. Zgodnie z hasłem kampanii „Great Alone, better together” – uczestnicy warsztatów połączą swoje siły pracując w grupach, prowadzonych przez najbardziej kreatywne głowy ze świata streetwearu. Nad wszystkim czuwać będzie pomysłowy, doświadczony i zaangażowany zawsze na 200% – Zulu Kuki. adidas Originals po raz kolejny udowadnia, że jest marką ludzi kreatywnych, dając im możliwość wczucia się w rolę projektantów sneakersów. Od pomysłu, przez szkice, dobór materiałów, po własną wersję butów P.O.D.

Punkt 20:00 w stołecznym Klubie Niebo, za dekami stanie ZEPPY ZEP, który odpowiedzialny będzie za muzyczny start imprezy. Line-up tego wieczoru nie pozostawia wątpliwości, że szykuje się gruby event. DJska śmietanka Europy: Canblaster (Club Cheval), BIG DOPE P (Moveltraxx) i DJ Rafik (6x World Champ/Ching Zeng) poniosą nie jednego, twardo stąpającego po ziemi sneackerheada.

Co jeszcze wydarzy się w sobotę? Między godziną 11:00, a 22:00 pierwszych 30 osób, które odwiedzi specjalnie przygotowany na ten dzień pop-up WS2 i zakupi buty P.O.D. otrzyma sneakersy w kolekcjonerskim pudełku wraz z pakietem itemów!

Warsztaty dla kreatywnych, zagraniczny line-up, WS2 pop-up store – to wszystko w warszawskim Niebie, które tego dnia zamieni się w P.O.D. Creative Space. Chcąc zgarnąć wejściówki na wieczorną imprezę należy jedynie odwiedzić stronę http://www.podcreativespace.pl/ i wykazać się refleksem – ilość miejsc ograniczona! 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.