• Ostatnio grania to praktycznie wcale ale nie przepucio siokazji aby
 • Wycigajc tkoszulk z szafy z wiadomo jakim nazwiskiem na plecach
 • Dawno nic na IG nie wrzucaem postaram si odrobin nadrobi
 • AirMaxDay2019 Ju bez wchodzenia w dyskusj jak to Nike wykreowa
 • Ostatnimi czasy znaczco mniej wrzucam zdj na Instagram Powd bardzo
 • To zdjcie miaem wrzuci jako bliej pocztku roku ale jako
 • Z cyklu longtimenosee bokserki Jak najdzie mnie ochota na
 • Wizualnie bardziej podobay mi si PG1 od PG2 lecz to
 • Ja i Jsy w skrcie najatwiej okreli to skomplikowane
 • Ostatnio byo ciszej w kwestii tego co si zakupio
adidas-Consortium-SS2G-Workshop-2

adidas Consortium z nowym “Workshop” Packiem

Dywizja Consortium adidasa ponownie przyszykowała dla nas specjalne wydania pod hasłem Workshop Pack. Dla przypomnienia – na początku roku mieliśmy już trzy wydania, gdzie były to Crazy 1 A//D, Crazy 8 A//D oraz Twinstrike A//D. Tym razem adidas przyszykował dwa modele – Falcon oraz SS2G – lecz ponownie pozachodziło tutaj sporo zmian.

Falcon to biegówka z końca lat ’90, w tym roku pod tą nazwą wyszedł model w stylu tych masywnych butów, teraz mamy wersję łączącą stare z nowym czyli elementy dawnego designu z cholewką a’la skarpeta. SS2G to oczywiście nawiązanie do Superstarów – i ich uwspółcześnionej wersji do basketu. Teraz adidas przyszykował ich kolejną odsłonę jeszcze mocniej mieszając panelami na cholewce. Bez wątpienia wydanie które ma się wpisywać w trend „dad shoes”.

Trudno tutaj nie zauważyć, że adidas nie jest obojętny na bieżące trendy i stara się wypuszczać rzeczy z duchem czasu. Z punktu widzenia modowego są to jak najbardziej przyjemne wydania, bo wiadomo że OG sneakerheadów trudno jest zachwycić tego typu wydaniami. Osobiście za „skarpetami” już tak nie szaleje bo kilka takich modeli się posiada – ale te SS2G są naprawdę spoko 😉

Premiera 8 sierpnia w sklepach z kontem Consortium (m.in. Footshop).

adidas Consortium Falcon Workshop
White/Black-Blue
BC0695 BC0695_PRFTWCOLAT_FI BC0695_PRFTWCOPAR_FI
adidas Consortium SS2G Workshop
Black/Blue-White
BC0698BC0698_PRFTWCOLAT_FI BC0698_PRFTWCOPAR_FIadidas-Consortium-Falcon-Workshopadidas-Consortium-SS2G-Workshop adidas-Consortium-Falcon-Workshop-1 adidas-Consortium-Falcon-Workshop-2 adidas-Consortium-Falcon-Workshop-3 adidas-Consortium-SS2G-Workshop-1 adidas-Consortium-SS2G-Workshop-4 adidas-Consortium-SS2G-Workshop-2

4 komentarze

 • The T

  3 sierpnia 2018 at 18:26

  Jak na adidasa to te pierwsze (ze skarpetą) całkiem niezłe.Połączyli stare z nowym i coś im wyszło.Zresztą wcześniejsze mixy na dawnych modelach Kobe Bryanta też są nice.Kiedyś podobało mi się też prawie wszystko co miało wspólnego z Feet You Wear.No i to logo…Szkoda że adidas nie może go już używać,choć moim zdaniem powinien mieć do tego prawo skoro wcześniej takie rzeczy produkował.Te drugie mi się nie podobają ze względu na podeszwę i tę muszelkę(w pierwszej dekadzie tego tysiąclecia na takiej podeszwie jakieś adiki nosił m.i. Rodney Stuckey z Detroit Pistons) nigdy jakoś mi nie podchodziły.Superstarów też nie lubię może dlatego że te buty tak trochę je przypominają.

  Odpowiedz
 • Barteq

  4 sierpnia 2018 at 16:36

  No właśnie tył buta z logiem adidas eqt i ta podeszwa przypomina mi jakiś model, ale nie mogę teraz skojarzyć. Mi jakkoś żadna parka nie podchodzi, nie lubię takiego typu wiązania ze ściągaczem.

  Odpowiedz
 • c.

  5 sierpnia 2018 at 16:59

  Te SS2G mogą delikatnie wg mnie przynosić na myśl Equipment 4.3 z 95 z racji umiejscowienia logo z boku pięty.

  W kwestii logo FYW już słyszałem różne wersje, niemniej pewnym jest, że adidas nie ma prawa do tej technologii (stąd po latach mieliśmy coś o podobnym działaniu zwane Puremotion) bo osoba którą ją wymyśliła miała to opatentowane na siebie i wraz z odejściem zabrała to ze sobą. Ale jak spojrzymy na tegoroczne Crazy BYW – znów pojawiło się tam to znajome logo „stopy”.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.