• Mae odwieenie IGFB bo dawno nic si nie wrzucao
 • Ostatnio grania to praktycznie wcale ale nie przepucio siokazji aby
 • Wycigajc tkoszulk z szafy z wiadomo jakim nazwiskiem na plecach
 • Dawno nic na IG nie wrzucaem postaram si odrobin nadrobi
 • AirMaxDay2019 Ju bez wchodzenia w dyskusj jak to Nike wykreowa
 • Ostatnimi czasy znaczco mniej wrzucam zdj na Instagram Powd bardzo
 • To zdjcie miaem wrzuci jako bliej pocztku roku ale jako
 • Z cyklu longtimenosee bokserki Jak najdzie mnie ochota na
 • Wizualnie bardziej podobay mi si PG1 od PG2 lecz to
 • Ja i Jsy w skrcie najatwiej okreli to skomplikowane
欧文低帮.拆002.水

Technologie: Wiwisekcja – Nike Kyrie Low

Nike dał nam kolejny model Kyriego Irvinga – Kyrie Low. Tak, ponownie jak się na nie patrzy ma się wrażenie że gdzieś już to się widziało. Rzep przywołuje drugi model Irvinga, wykończenie pięty nasuwa na myśl jego pierwszy but plus generalnie sama kwestia designu jest tutaj w żaden sposób nie wybijająca się ponad standard. Za oceanem są one o 10$ tańsze od Kyrie 4 (te kosztują 120$, Lowy 110$), lecz jak ujrzałem co jest w środku – powiem że lekko się było zdziwionym.

Cholewka to jak na modele Irvinga przystało – mix meshu i Fuse’u, gdzie dodatkowo nad stabilnością stopy czuwa rzep. Klasyczna konstrukcja języka, czyli bez żadnych udziwnień. Midsole z pianki Phylon skrywa dwie poduszki Zoom Air – tak, zarówno 7mm jednostka na przedzie jak i sporej grubości poduszka pod piętą. Są one zamocowane od strony podeszwy, gdzie czasem pianka otaczające poduszki potrafi mocno wytłumi sprężystość Zoom Air, niemniej na nogach ich nie miałem więc nie wiem jak się to sprawuje. Jest to bardzo podobny zestaw do Zoom Soldier 7, gdzie na ostatnim zdjęciu mamy małe porównanie. Oczywiście w środku podeszwy mamy płytkę z tworzywa dla usztywnienia konstrukcji.

Kyrie Low zą dostępne za oceanem. Czy trafią do Europy? Nie znam odpowiedzi na to pytanie, na oficjalnej stronie Nike’a ich nie widać i nie udało mi się na nie u nas trafić.
欧文低帮.拆002.水 欧文低帮.拆003.水 欧文低帮.拆004.水 欧文低帮.拆005.水 欧文低帮.拆006.水 欧文低帮.拆007.水 欧文低帮.拆008.水 欧文低帮.拆009.水 欧文低帮.拆010.水 欧文低帮.拆011.水 欧文低帮.拆012.水 欧文低帮.拆013.水 欧文低帮.拆014.水 欧文低帮.拆015.水 欧文低帮.拆016.水 欧文低帮.拆017.水 欧文低帮.拆018.水 欧文低帮.拆019.水 欧文低帮.拆020.水 欧文低帮.拆021.水 欧文低帮.拆022.水 欧文低帮.拆023.水

zdj.www.fastpass.cn

2 komentarze

 • The T

  29 lipca 2018 at 20:40

  Niby wszystko jest ale…Nike mogłby pakować więcej technologii do butów Kyriego jak np do Durantów.Wiem KD też na początku dostawał średnie buty ale w końcu buty Irvinga nieźle się sprzedają jeśli wypuszczają tyle kolorystyk,wersje low oraz poboczny model.Nie rozumiem Nike.

  Odpowiedz
  • c.

   29 lipca 2018 at 20:46

   Odpowiedź jest bardzo prosta. Cena. Irvingi się sprzedają bo są względnie tanim sygnowanym butem, podczas gdy za Duranty trzeba wyłożyć ciut grubszy kwit. Najkowi zależy aby mieć różnorodną ofertę na różniej zasobności kieszeń, a nie same topowe sygnowane modele gdzie technologia jest upchana kolanem. Gdyby cena Irvingów skoczyła do 150$ to jestem dość pewny, że sprzedaż by stopniała. Najpierw oswajają klienta z serią, dopiero później stopniowo będą podnosić cenę. Duranty dopiero od KD5 dostały więcej technologii.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.