On Feet – adidas EQT Support 93 “miEQT”

W ramach przewietrzania swoich pudeł przyszła pora aby wyciągnąć swoją parę z miadidas. Tak, adidas także ma program do customizacji/tworzenia własnych kolorystyk. Jako że robiłem je rok temu, to wtedy jeszcze była opcja na EQT Support 93 w starej bryle (teraz są EQT Support RF czyli bardziej spiczaste).

Powiem tak – projektowałem je w momencie gdy ten model już był na wylocie – nie było kompletu materiałów w każdym kolorze, że niestety w kilku miejscach trzeba było iść na ustępstwa. Bo oczywiście jako że była to moja pierwsza para z miadidas, to człowiek chciał zmieścić jak najwięcej idei na jednej parze 😉 Niemniej pierwszą wytyczną było zrobienie “połowicznej” kolorystyki. Tak, ten motyw znany z wielu kolaboracji gdzie rozłożenie paneli pozwala aby przód buta był w jednym, a tył buta w drugim kolorze. Drugą rzeczą jaką chciałem zmieścić w tym bucie to zabawa różnorodnymi rodzajami skóry. Pierwsze skrzypce gra ten panel w łuski (zaczerpnięty z EQT Support Ultra x Pusha T), dalej na czubku mamy mesh i zamsz. W tylnej natomiast postawiłem na nubuk plus akcenty z postarzanej skóry. Czytając opis wychodzi z tego zabójczy mix, lecz finalnie chyba aż tak źle nie wyszło? 😉 Ostatnio naszała mnie wątpliwość czy właściwie w ogóle fajne to co się zrobiło, a może i je także zredukować? Ale jak tak znów na nie patrzę, to zwątpienie samo się rozpływa.

Kto ma ochotę pobawić się w tworzenie własnego wydania buta z trzema paskami – odsyłam na oficjalną stronę adidasa.

adi-mieqt-a adi-mieqt-b adi-mieqt-c adi-mieqt-d adi-mieqt-e

One Comment

 • Butomaniak

  30 lipca 2018 at 14:13

  Świetnie wyglądają te buty! Ta stara bryła ma w sobie sporo uroku lat. 90 dzięki czemu jest teraz bardzo pożądana. Poza tym, świetne zdjęcia, na których te buty prezentują się wyśmienicie 🙂

  Pozdrawiam,

  Adrian

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.