Concepts z Energy Boostami od adidas Consortium

Zanim Ultra Boosty podbiły serca ludzi poszukujących wygodnych butów, adidas miał w ofercie model Energy Boost. Model miał swoje 5 minut kiedy to Kanye West ubrał całą białą kolorystykę, która potem momentalnie wyprzedała się na adidasie. Niemniej później zostały one nieco przygaszone, choć to ciągle bardzo fajny model.

Do rzeczy. Butik Concepts ponownie działa wspólnie z adidas Consortium – poprzednio w 2016 w ramach Consortium Tour mieliśmy dwie kolorystyki EQT Support 93/16, teraz będą to Energy Boosty. Wydanie „Shiatsu” bazuje na białej cholewce z zielonymi akcentami. Mamy tutaj wyściółkę z dzianiny frotte, półprzeźroczystą „klatkę” z TPU, marmurkowy efekt na podeszwie. Punktem wyjścia w kwestii inspiracji dla tego wydania są luksusowe hotele spa, a także oddanie czci azjatyckiej kulturze czczenia kamienia jadeitu i tradycyjnego masażu Shiatsu.

Trzy gorsze ode mnie – przyjemne jest to wydanie. Nie jest przegadane, ale także nie jest nazbyt proste. Zbilansowana kolorystyka która nie krzyczy że jest kolaboracją, ale posiadającą swoje smaczki. Osobiście lubię tego typu wydania, gdyż jest mi łatwiej po prostu je wyciągać z pudełka aby w nich chodzić, a nie się głowić z czym to zestawić.

Na koniec kwestia premiery. Wpierw oczywiście butiku Concepts – już w tą sobotę, 21 lipca. W pozostałych miejscach z kontem Consortium będą one dostępne tydzień później, 28 lipca (np. do dorwania będą w Footshopie).

Concepts x adidas Energy Boost “Shiatsu”concepts-adidas-energy-boost-shiatsu-1 concepts-adidas-energy-boost-shiatsu-2 concepts-adidas-energy-boost-shiatsu-3 concepts-adidas-energy-boost-shiatsu-4 concepts-adidas-energy-boost-shiatsu-7 concepts-adidas-energy-boost-shiatsu-6 concepts-adidas-energy-boost-shiatsu-5

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.