• Wizualnie bardziej podobay mi si PG1 od PG2 lecz to
  • Ja i Jsy w skrcie najatwiej okreli to skomplikowane
  • Ostatnio byo ciszej w kwestii tego co si zakupio
  • Zrobiem sobie dusz przerw o wrzucania czegokolwiek na Instagram Po
  • Dawno nie byo Best of butologia 105! soletoday sneakercommunity kicksoftheday
  • Kolejna z par w ktrej dawno si nie grao i
  • Moja kolekcja w piguce W wikszej rozdzielczoci mona zobaczy na
  • Ostatnie zakupy w tym roku Nowy wpis zlpu ju na
  • Miaem to zrobi ju jaki czas temu niemniej wyszo jak
  • Maa podmiana posza Par Epic Reactw miaem od samego pocztku
a-kind-of-guise-adidas-ultra-boost

A Kind Of Guise bierze się za Ultra Boosty

Ultra Boosty to bez dwóch zdań jeden z najbardziej udanych modeli ostatnich lat od adidasa. Teoretycznie performance’owa biegówka, w praktyce raczej częściej chwytane są jako but do codziennego użytku z racji ich sporej wygody. Sam adidas rok rocznie modyfikuje ich sposób tkania, lecz w ramach najnowszej współpracy z marką A Kind Of Guise z Monachium znów mamy coś nowego.

Jeszcze na wstępie trzeba dodać, że spod szyldu adidas Consortium planowana jest seria wydań Ultra Boost Collective, gdzie marka z trzema paskami będzie współpracować z brandami modowymi/odzieżowymi nad specjalnymi wersjami tego modelu. Co przygotowało nam A Kind Of Guise? Nowy sposób tkania primeknitowej cholewki, zamszowe akcenty, redukcja elementów z tworzywa z zewnątrz i przesunięcie mocowań sznurówek bliżej podeszwy. Za inspirację miały służyć bujne  gaje cytrynowe i śródziemnomorska linia brzegowa otaczającą ich fantastyczną (i fikcyjną 😉 ) miejscówkę – AKOG Athletic Club. Finalnie mamy wydanie, które nie ogranicza się tylko do nałożenia kolorów, ale ingerencja w buta nie jest nachalna. Nosiłbym. Nie będę zdziwiony, jak będzie to jedno z tych wydań UB, które rozejdzie się w moment.

AKOG zapowiedziało ich premierę u siebie na 28 lipca. Na bardziej dostępną opcję przyjdzie nam dłużej poczekać, gdyż planowane są one na 25 sierpnia – niemniej już widziałem że Footshop zapowiedział ich dostępność u siebie (jako posiadacz konta Consortium).

A Kind Of Guise x adidas Ultra Boost
BB7370a-kind-of-guise-adidas-ultra-boost a-kind-of-guise-adidas-ultra-boost-bb7370-8 a-kind-of-guise-adidas-ultra-boost-bb7370-7 a-kind-of-guise-adidas-ultra-boost-bb7370-6 a-kind-of-guise-adidas-ultra-boost-bb7370-2 a-kind-of-guise-adidas-ultra-boost-bb7370-4 a-kind-of-guise-adidas-ultra-boost-bb7370-1 a-kind-of-guise-adidas-ultra-boost-bb7370-10 a-kind-of-guise-adidas-ultra-boost-bb7370-12 adidas-a-kind-of-guise-towel

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.