A Kind Of Guise bierze się za Ultra Boosty

Ultra Boosty to bez dwóch zdań jeden z najbardziej udanych modeli ostatnich lat od adidasa. Teoretycznie performance’owa biegówka, w praktyce raczej częściej chwytane są jako but do codziennego użytku z racji ich sporej wygody. Sam adidas rok rocznie modyfikuje ich sposób tkania, lecz w ramach najnowszej współpracy z marką A Kind Of Guise z Monachium znów mamy coś nowego.

Jeszcze na wstępie trzeba dodać, że spod szyldu adidas Consortium planowana jest seria wydań Ultra Boost Collective, gdzie marka z trzema paskami będzie współpracować z brandami modowymi/odzieżowymi nad specjalnymi wersjami tego modelu. Co przygotowało nam A Kind Of Guise? Nowy sposób tkania primeknitowej cholewki, zamszowe akcenty, redukcja elementów z tworzywa z zewnątrz i przesunięcie mocowań sznurówek bliżej podeszwy. Za inspirację miały służyć bujne  gaje cytrynowe i śródziemnomorska linia brzegowa otaczającą ich fantastyczną (i fikcyjną 😉 ) miejscówkę – AKOG Athletic Club. Finalnie mamy wydanie, które nie ogranicza się tylko do nałożenia kolorów, ale ingerencja w buta nie jest nachalna. Nosiłbym. Nie będę zdziwiony, jak będzie to jedno z tych wydań UB, które rozejdzie się w moment.

AKOG zapowiedziało ich premierę u siebie na 28 lipca. Na bardziej dostępną opcję przyjdzie nam dłużej poczekać, gdyż planowane są one na 25 sierpnia – niemniej już widziałem że Footshop zapowiedział ich dostępność u siebie (jako posiadacz konta Consortium).

A Kind Of Guise x adidas Ultra Boost
BB7370a-kind-of-guise-adidas-ultra-boost a-kind-of-guise-adidas-ultra-boost-bb7370-8 a-kind-of-guise-adidas-ultra-boost-bb7370-7 a-kind-of-guise-adidas-ultra-boost-bb7370-6 a-kind-of-guise-adidas-ultra-boost-bb7370-2 a-kind-of-guise-adidas-ultra-boost-bb7370-4 a-kind-of-guise-adidas-ultra-boost-bb7370-1 a-kind-of-guise-adidas-ultra-boost-bb7370-10 a-kind-of-guise-adidas-ultra-boost-bb7370-12 adidas-a-kind-of-guise-towel

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.