Puma podpisuje Marvina Bagley’a i Deandre Aytona!

Po dwudziestu latach Puma podpisuje gracza z NBA – i to nie jednego! Marvin Bagley III jest wychowankiem Duke i najprawdopodobniej pójdzie w czołówce tegorocznego Draftu – lecz już teraz ma zapewniony kontrakt obuwniczy. Podobnie sprawa się ma z Deandre Aytonem z Arizona Wildcats, prawdopodobnego nr.1 w Drafcie.

Mówi się, że oferta jaką przedstawiła Marvinowi Puma jest bardzo lukratywna, będąc przy tym najlepszą od czasu kiedy to Kevin Durant w 2007 podpisał 7-letnią umowę z Nike’iem na 60 mln $. Umowa Marvina będzie 5-letnia, lecz nie jest (przynajmniej póki co) znane na jaką kwotę opiewa. Jeśli chodzi o Deandre, to jego umowa będzie obowiązywała przez 4 lata i także wiadomo tyle, że jest wielomilionowa.

Ostatnią osobą podpisaną przez Pumę był… Vince Carter w 1998 roku. Ponoć ich polowania na nowy narybek NBA jeszcze się nie skończyły, więc kto wie kogo jeszcze zobaczymy w ich butach w przyszłym sezonie (na ich radarze jest jeszcze Trae Young).

Osobiście najbardziej ciekawi mnie to w czym będą oni grali – aktualnie na stronie Pumy nie ma żadnego performance’owego modelu do grania…

Mały update. Do wymienionej dwójki doszedł jeszcze Zhaire Smith, który także w mocdraftach widziany jest w pierwszej piętnastce. Czyli tym samym nowo powstały team Pumy liczy już trzech graczy.

USATSI_10714179Df_QepYXcAAiqyk

 

There is one comment

Dodaj komentarz