• Jutro jak easy pass must cop a
 • Skoro dzi Mikoajki ja te mam prezent Posiadam jednego buta
 • Chwil mnie tutaj nie byo Na stron wjecha nowy odcinek
 • Mona rzec longtimenosee w czwartym modelu Duranta dawno si
 • Jako e ostatnio graem w Kobe 11 to teraz ponownie
 • Co nowego zawitao kilka sw wicej napisaem na stronie ale
 • Wertowania kartonw z parami do gry cig dalszy Tym razem
 • Czy to ostatni sezon Vincea w NBA? On sam mwi
 • Czy macie jaki model ktry nie jest Waszym ulubionym ale
 • Co ponownie si powino wicej na ich temat do przeczytania
SKETCH_Des

Nike oficjalnie prezentuje React Element 87

 

React Element 87 już kilkukrotnie pojawiał się na łamach strony – głównie w Przeglądach Dnia, kiedy to informowało się o ich postępach. Teraz Nike już oficjalnie prezentuje nam swój nowy model, który chyba najłatwiej określić mianem do przemieszczania się.

Jak Nike podaje w swoim oficjalnym komunikacie – wiele ich klasycznych modeli zrodziło się z prostej potrzeby – uczynienia biegania, chodzenia bardziej komfortowym. React Element 87 ze swoim geometrycznym designem odwołują się do informacji, jakie dostali od aktywnych osób. Praca na butem zaczęła się od stworzenia mapy nacisku od ludzi spędzających w parze całe dnie. Pokazała ona gdzie stopa doznaje najwięcej zmęczenia. To zaowocowało wycięciem otworów w podeszwie i następnie przeniesione na piankę React.

Mapa nacisku nie tylko dostarczyła informacji z punktu widzenia użytkowego, ale i zdefiniowała wygląd tego buta. Te faliste łuki po prostu wyglądają spoko. Jak mówi Darryl Matthews, projektant Nike’a – „cały proces był swoistym powrotem do korzeni, który nauczył nas nowych sposobów aby robić buty które wyglądają dobrze i czuje się w nich dobrze i wykorzystując moc nowatorskiego projektowania.”

W kwestii kształtu i materiałów Darryl Matthews znalazł inspirację w zarówno w dawnym modelu (Nike Internationalist z 1983 – stabilizator pięty, otworów na sznurówki) czy współczesnym ( Zoom Fly SP – ich przezierny materiał). Jak dodaje projektant – „ten but przyciąga ludzi, gdyż posiada on warstwy. On nie jest płaski, to jak on wygląda zależy jakie skarpetki nosisz. To jest jak jak Nike wyeksponował Air Maxa, lecz teraz byliśmy w stanie pokazać co jest także wewnątrz buta”.

Kwestia premiery. Za oceanem muszą na nie poczekać aż do 13 lipca, lecz w Europie będą szybciej. Generalnie słyszałem dwie wersje – albo 14 czerwca, albo 21 czerwca – niemniej na pewno będą do dorwania na oficjalnej stronie Nike’a.

Nike React Element 87SKETCH_Des PROTOS_FW_Thread_Des_1920x1020 HEELS_Thread_Des_1920x1020
Nike-React-Element-87-Release-Date-Price Nike-React-Element-87-Release-Date-Price-1 Nike-React-Element-87-Release-Date-Price-2 Nike-React-Element-87-Release-Date-Price-3 Nike-React-Element-87-Release-Date-Price-4 Nike-React-Element-87-Release-Date-Price-5

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.