• Powiem tak s specyficzne Para nr 182 adidas crazylightboost2018
 • Czowiek zrobi sobie mae wolne od wrzucania zdj a tych
 • Para nr 180 z przegldu kolekcji tym razem taki
 • Wakacyjna rotacja nawet do kolorowo wyszo Cze si chowa
 • Zalegoci zalegoci para numer 179 z wczoraj vanssyndicate x
 • Na nowy sezon zakupio si jeszcze t par crazylightboost2018 Czy
 • W ostatnim wpisie z cyklu ButologiaTalk z lunymi przemyleniami pisz
 • Best of butologia no 101! soletoday sneakercommunity kicksology kicksoftheday
 • Na stron wjecha nowy odcinek OnFeet gdzie mamy Pumy Suede
 • Para numer 177 z przegldu kolekcji airmax1 chilli z 2003
aj4levis-black

Levi’s x Air Jordan 4 „Black Denim” już w tą sobotę!

Najlepsze wydanie z trzech wydań Air Jordan 4 jakie powstały we współpracy z Levisem w tym roku? Cóż, przy moim lubowaniu się w czerni chyba stawiam właśnie na „Black Denim” 😉 Niemniej Nike na swojej stronie daje nam możliwość zaopatrzenia się tylko w to wydanie – biała kolorystyka jest bardziej limitowana i już dostępna jedynie w butikach. Poniżej raz jeszcze porcja oficjalnych zdjęć. Jako ciekawostka – kurtkę z tej kolekcji będzie można kupić w Polsce – będzie ona dostępna także od jutra w warszawskim salonie Levisa w Złotych Tarasach.

Losowanie od 9:00 przez 30 min jutro, tj. w sobotę 30 czerwca na oficjalnej stronie Nike’a. Kto próbuje szczęścia, czy retail dostatecznie odstrasza?

Levi’s x Air Jordan 4
Black/Black
AO2571-001aj4levis-blackBlack-Levis-Air-Jordan-4-Release-Date-AO2571-001 Black-Levis-Air-Jordan-4-Release-Date Black-Levis-Air-Jordan-4-Release-Date-AO2571-001-Side Black-Levis-Air-Jordan-4-Release-Date-AO2571-001-Outsole Black-Levis-Air-Jordan-4-Release-Date-AO2571-001-Heels Black-Levis-Air-Jordan-4-Release-Date-AO2571-001-Top-Insole

2 komentarze

 • Barteq

  29 czerwca 2018 at 14:21

  Z tych trzech kolaboracyjnych par to czarny sprany denim najlepiej siedzi. Chociaż mi wersja blue też się podobała. Natomiast, białe to zupełnie nie moje klimaty, nie przepadam za białymi butami ogólnie, jakieś tam wyjątki się znajdą ale ogólnie nie.
  Mnie cena skutecznie odstrasza (ile kosztowała wersja z blue denimem), natomiast nie mogę zaprzeczyć, że ten but fajnie wygląda jako nowy, i będzie równie fajnie wyglądał chodzony. Jedyny mankament jaki może się pojawić, to zapewne materiał może się odklejać od podeszwy.
  W ogóle Jordany IV i I jedynki to moje ulubione modele od JB. I w ogóle to fajnie to robi temu modelowi, jak jest utrzymany w jednej tonacji, z lepszymi/innymi materiałami. Wdzięczny model to tego zabiegu.
  Ale kurcze ponad 1000zł, nie wiem czy bym się odważył w tym chodzić, chyba by ciągle były w stanie DS.

  Odpowiedz
  • c.

   2 lipca 2018 at 21:18

   Miałem wcześniej odpisać… w sobotę drop yeezy totalnie odpuściłem, w losowaniu AJ4 wziąłem udział, bo generalnie w każdym uczestniczę… i zostałem wylosowany do zakupu. Choć będę szczery – raczej skończy się to tak samo jak z mercurial flyknit x off white które też trafiłem, czyli szukamy nowego właściciela aby poprawić własny budżet (sfinansować ostatnie zakupy). Zresztą, ostatnio wolę kupić coś nawet delikatnie używanego za 400pln w czym będę chodził, co chciałem mieć w kolekcji, niż wykosztowywać się na tego typu wydania. I tak ostatnio zrobiłem przegląd kartonów i urósł mi nowy sztapel par, których zamierzam się pozbyć aby gdzieś trochę się ograniczyć w tym wszystkim.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz