• Wizualnie bardziej podobay mi si PG1 od PG2 lecz to
 • Ja i Jsy w skrcie najatwiej okreli to skomplikowane
 • Ostatnio byo ciszej w kwestii tego co si zakupio
 • Zrobiem sobie dusz przerw o wrzucania czegokolwiek na Instagram Po
 • Dawno nie byo Best of butologia 105! soletoday sneakercommunity kicksoftheday
 • Kolejna z par w ktrej dawno si nie grao i
 • Moja kolekcja w piguce W wikszej rozdzielczoci mona zobaczy na
 • Ostatnie zakupy w tym roku Nowy wpis zlpu ju na
 • Miaem to zrobi ju jaki czas temu niemniej wyszo jak
 • Maa podmiana posza Par Epic Reactw miaem od samego pocztku
aj4levis-black

Levi’s x Air Jordan 4 „Black Denim” już w tą sobotę!

Najlepsze wydanie z trzech wydań Air Jordan 4 jakie powstały we współpracy z Levisem w tym roku? Cóż, przy moim lubowaniu się w czerni chyba stawiam właśnie na „Black Denim” 😉 Niemniej Nike na swojej stronie daje nam możliwość zaopatrzenia się tylko w to wydanie – biała kolorystyka jest bardziej limitowana i już dostępna jedynie w butikach. Poniżej raz jeszcze porcja oficjalnych zdjęć. Jako ciekawostka – kurtkę z tej kolekcji będzie można kupić w Polsce – będzie ona dostępna także od jutra w warszawskim salonie Levisa w Złotych Tarasach.

Losowanie od 9:00 przez 30 min jutro, tj. w sobotę 30 czerwca na oficjalnej stronie Nike’a. Kto próbuje szczęścia, czy retail dostatecznie odstrasza?

Levi’s x Air Jordan 4
Black/Black
AO2571-001aj4levis-blackBlack-Levis-Air-Jordan-4-Release-Date-AO2571-001 Black-Levis-Air-Jordan-4-Release-Date Black-Levis-Air-Jordan-4-Release-Date-AO2571-001-Side Black-Levis-Air-Jordan-4-Release-Date-AO2571-001-Outsole Black-Levis-Air-Jordan-4-Release-Date-AO2571-001-Heels Black-Levis-Air-Jordan-4-Release-Date-AO2571-001-Top-Insole

2 komentarze

 • Barteq

  29 czerwca 2018 at 14:21

  Z tych trzech kolaboracyjnych par to czarny sprany denim najlepiej siedzi. Chociaż mi wersja blue też się podobała. Natomiast, białe to zupełnie nie moje klimaty, nie przepadam za białymi butami ogólnie, jakieś tam wyjątki się znajdą ale ogólnie nie.
  Mnie cena skutecznie odstrasza (ile kosztowała wersja z blue denimem), natomiast nie mogę zaprzeczyć, że ten but fajnie wygląda jako nowy, i będzie równie fajnie wyglądał chodzony. Jedyny mankament jaki może się pojawić, to zapewne materiał może się odklejać od podeszwy.
  W ogóle Jordany IV i I jedynki to moje ulubione modele od JB. I w ogóle to fajnie to robi temu modelowi, jak jest utrzymany w jednej tonacji, z lepszymi/innymi materiałami. Wdzięczny model to tego zabiegu.
  Ale kurcze ponad 1000zł, nie wiem czy bym się odważył w tym chodzić, chyba by ciągle były w stanie DS.

  Odpowiedz
  • c.

   2 lipca 2018 at 21:18

   Miałem wcześniej odpisać… w sobotę drop yeezy totalnie odpuściłem, w losowaniu AJ4 wziąłem udział, bo generalnie w każdym uczestniczę… i zostałem wylosowany do zakupu. Choć będę szczery – raczej skończy się to tak samo jak z mercurial flyknit x off white które też trafiłem, czyli szukamy nowego właściciela aby poprawić własny budżet (sfinansować ostatnie zakupy). Zresztą, ostatnio wolę kupić coś nawet delikatnie używanego za 400pln w czym będę chodził, co chciałem mieć w kolekcji, niż wykosztowywać się na tego typu wydania. I tak ostatnio zrobiłem przegląd kartonów i urósł mi nowy sztapel par, których zamierzam się pozbyć aby gdzieś trochę się ograniczyć w tym wszystkim.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.