Worldbox x KangaROOS Coil R1 “City Lights”

Tym razem nowina nieco grubsza – w teorii kolejna kolaboracja, ale w praktyce mamy pierwszą współpracę na linii producent – polski retailer. Regularnie rozpisuje się o butikach z całego globu współpracujących z Nike’iem, adidasem itd itp – lecz tym razem to nasza rodzima sieć Worldbox stanęła do współpracy z marką Kangaroos.

Efektem ich wspólnej pracy jest wydanie „City Lights” na modelu Coil R1. Mamy tutaj wysokiej jakości czarną nubukową cholewkę, która to powstała ręcznie w niemieckiej fabryce. Przeszycia zdobiące cholewkę to oczywiście odniesienie do tych tytułowych „świateł miasta” rozbłyskających po zmierzchu.

Worldbox zadbał o odpowiednią otoczkę – w specjalnym pudełku poza dodatkowymi sznurówkami z lacelockami znajdziecie jeszcze skarpetki marki Happy Socks i zestaw trzech pinów. Premiera zapowiedziana jest na 26 maja.worldbox-x-kangaroos-coil-r1-city-lights-release-date-1 worldbox-x-kangaroos-coil-r1-city-lights-release-date-2 worldbox-x-kangaroos-coil-r1-city-lights-release-date-3 worldbox-x-kangaroos-coil-r1-city-lights-release-date-4 worldbox-x-kangaroos-coil-r1-city-lights-release-date-5

Dodaj komentarz