• Jutro jak easy pass must cop a
 • Skoro dzi Mikoajki ja te mam prezent Posiadam jednego buta
 • Chwil mnie tutaj nie byo Na stron wjecha nowy odcinek
 • Mona rzec longtimenosee w czwartym modelu Duranta dawno si
 • Jako e ostatnio graem w Kobe 11 to teraz ponownie
 • Co nowego zawitao kilka sw wicej napisaem na stronie ale
 • Wertowania kartonw z parami do gry cig dalszy Tym razem
 • Czy to ostatni sezon Vincea w NBA? On sam mwi
 • Czy macie jaki model ktry nie jest Waszym ulubionym ale
 • Co ponownie si powino wicej na ich temat do przeczytania
SU18_SNKRS_BTD_AM97-BW-SKEPTA_LEAD_Thread_Des

Oficjalnie – Skepta x Nike Air Max 97/BW SK

Po licznych przeciekach, zapowiedziach, teraz już oficjalnie – nowa współpraca Nike’a ze Skeptą na hybrydowym modelu Air Max 97/BW SK. Tym razem inspiracją dla tego wydania był Paryż, a właściwie związek Skepty z tym miastem. Zadomowił on się we francuskiej stolicy jeszcze na samym początku swojej kariery, a jego miłość do tego miasta nie słabnie.

Wybór cholewki od BW’ków jest nieprzypadkowy – z jednej strony jest to ciągle bardzo lubiany i ceniony model w stolicy Francji. Z drugiej jest to odwołanie do Dizzee Rascala i faktu że ten model ma na okładce swojego pierwszego albumu. „Gdy byłem młodszy, poduszka Nike Air była wyznacznikiem szpanu”, mówi Skepta. „Większa poduszka oznaczała większy szacunek na ulicy”. Aby nadać im własny charakter, podmienił on midsole z Air Max 97.

Skepta chciał jeszcze na bucie wykorzystać motyw kłódki, co też ma podwójne znaczenie (stąd przewijają się one w kampanii promującej buta). Jest to nawiązanie do jego EP’ki z 2017 „Vicious” jak i do Sida Viciousa z Sex Pistols. Także ponownie mamy tutaj nawiązanie do Paryża i do mostu na który przychodzili zakochani i przypinali kłódki na symbol wiecznej miłości i dlatego premiera jest w tym mieście. W ten sposób chciał uhonorować Paryż i ludzi którzy przyjęli go ja swego.

Premiera wpierw będzie miała miejsce w Paryżu jak to zostało już napomniane – tutaj akcja będzie miała miejsce 14 maja. Na aplikację Nike’a mają zawitać 19 maja.

Bardzo lubię model Classic BW – kupę lat temu to były moje pierwsze Air Maxy. Miały one jeden bardzo istotny szczegół – kształt. Nawet kiedy był okres gdy AM1, AM90 miały toeboxy jak cegła, BW’ki ciągle cechowały się lepszą bryła buta. A mimo to zawsze były one tak trochę tymi Maxami drugiej kategorii… Pomimo że pierwszą kolaborację ze Skeptą uważam ze lepszy projekt, to podeszwa z AM97 naprawdę fajnie tutaj siedzi.

SU18_SNKRS_BTD_AM97-BW-SKEPTA_LEAD_Thread_Des SU18_SNKRS_BTD_AM97-BW-SKEPTA_LOVE-CARD_Thread_Des SU18_SNKRS_BTD_AM97-BW-SKEPTA_Laces_Thread_Des Skepta-x-Nike-Air-Max-97-BW-Release-Date-Price Skepta-x-Nike-Air-Max-97-BW-Release-Date-Price-On-Foot Skepta-x-Nike-Air-Max-97-BW-Release-Date-Price-On-Feet Skepta-x-Nike-Air-Max-97-BW-Release-Info-Price

2 komentarze

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.