Oficjalne zdjęcia Air Jordan 4 “Houston Oilers” Travisa Scotta

Raz jeszcze wałkując temat współpracy Travisa Scotta z Jordan Brand. Są oficjalne zdjęcia tego wydania Air Jordan 4, których to inspiracją były barwy drużyny NFL Houston Oilers (teraz zwą się Tennessee Titans). Błękitny nubuk, czerwone akcenty – początkowo wyglądały bardzo podobnie do AJ4 Eminema, lecz całe szczęście te odcienie niebieskiego są znacząco różne. Poniżej jeszcze zamieszczam ich dawne logo i stroje, które można powiedzieć dosadnie tłumaczą odwołanie.

Ich premiera zapowiadana jest na 23 czerwca i mówione jest, że ma to być bardzo limitowana edycja? Jak bardzo? Czy zawitają w Europie? Na chwilę obecną niewiadomo, niemniej poniżej mamy oficjalne Najkowe zdjęcia co sugeruje że zapewne w USA na oficjalnej stronie będą dostępne.

Travis Scott x Air Jordan 4 “Houston Oilers”
University Blue/Varsity Red-Black
308497-406

HoustonOilers
Travis-Scott-x-Air-Jordan-4-Cactus-Jack-Release-Date

Travis-Scott-x-Air-Jordan-4-Cactus-Jack

Travis-Scott-x-Air-Jordan-4-Cactus-Jack-Side

Travis-Scott-x-Air-Jordan-4-Cactus-Jack-Top-Insole

Travis-Scott-x-Air-Jordan-4-Cactus-Jack-Heels

Travis-Scott-x-Air-Jordan-4-Cactus-Jack-Outsole

There are 2 comments

  1. The T

    Gdy wrzuciles pierwsze foty AJ4 Travisa Scotta ktos w komentarzach napisal (slusznie) ze ten but nie do konca pasuje przeciez ze swoimi czarnymi elementami do barw Houston Oilers.Fakt.Blekit,czerwien i biel a nie czern wiec osobiscie projektujac buta Travisa zamienil bym czarne sznurowki i podeszwe na biala.

  2. c.

    Tylko wg mnie też trzeba jakoś rozgraniczyć inspirację, a przemalowanie buta wyłącznie w barwy klubowe. Dla mnie rezygnacja z czerni na rzecz bieli uczyniłaby tą kolorystykę bardzo mdłą.

Dodaj komentarz