KUBOTA – Legenda powraca

Każdy kto posiadał już jakiś stopień świadomości w latach ’90 na pewno kojarzy ten napis/to logo. Kobuta. Klasyczne klapki z piankową podeszwą, pasek z rzepem i to logo gdzie pewnie nie jeden Kuba odrywał literki „u” i „t” aby uczynić je bardziej spersonalizowanym. Teraz mamy ich wielki powrót, ale można powiedzieć że w wersji premium.
Czy się przyjmie? Cóż, dzieciaki dla szpanu potrafią kupować klapki Gucci za więcej niż ja parę butów, więc może w tym szaleństwie jest metoda? Niemniej na pewno na plus jest że jak widzicie na poniżej grafice – nie jest to tandetna chińszczyzna, a produkt robiony w Polsce z dbałością o jakość. Jak komuś jeszcze mało informacji – odsyłam na stronę producenta.
Pierwszy przedpremierowy drop w Distance planowany jest na najbliższą sobotę 2 czerwca. Limitowana ilość klapek pojawi się tylko w 4 sklepach stacjonarnych:
– Warszawa Marszałkowska 72
– Łódź Manufaktura
– Katowice Silesia
– Poznań Posnania
START: godzina 12:00

2018.04-3 2018.04

There is one comment

  1. The T

    No niezle.Powrot Kuboty.Klapki owiane legenda ktore reklamowac powinien Walduś Kiepski.Te foty sa mega ale szczerze to jakosciowo lepiej niz nike,adidas itp klapki.Obejrzyjcie węgierskie Rozmowy w toku.Jest odcinek w ktorym brat wyrzeka sie drugiego brata dla klapek Kuboty!Ubaw po pachy.Polecam.

Dodaj komentarz