Converse ma dla nas „Purple”

Przed laty filmy deskorolkowe były esencją jazdy. To po ich obejrzeniu człowiek chciał chwytać za deskę, to dzięki nim rodzimy nam się kolejne gwiazdy. Lecz teraz pełnometrażowe produkcje to niemal wymierający gatunek – teraz wystarczy telefon i konto na społeczniowcówce, budżety też nie takie jak dawniej… Mimo to deskorolkowa dywizja Converse’a szarpnęła się na nową, pełnometrażową produkcję – tym samym mają dla nas „Purple”.

Bez wielomilionowych budżetów, luksusowych hoteli, starając się wycisnąć z każdego miejsca gdzie byli ile się da. Jak to zostało podsumowane w liczbach – 18 miesięcy kręcenia, 240 dni w vanie, ponad 91 392 przejechanych kilometrów (wpadli też do Polski), 1400 pokoi hotelowych, 2250 użytych par Converse’ów, 1700 godzin materiału złożonego w 45-minutowy film.

Kolekcja Converse Purple dostępna jest od dziś (15.05) w Street Hype Store przy ul. Koszykowej 58 w Warszawie. Poniżej cały film.

SU18_CONS_May_PurpleFilm_03SU18_CONS_May_PurpleFilm_04converse-cons-purple-collection-2converse-cons-purple-collection-1 converse-cons-purple-collection-4

Dodaj komentarz