• To zdjcie miaem wrzuci jako bliej pocztku roku ale jako
 • Z cyklu longtimenosee bokserki Jak najdzie mnie ochota na
 • Wizualnie bardziej podobay mi si PG1 od PG2 lecz to
 • Ja i Jsy w skrcie najatwiej okreli to skomplikowane
 • Ostatnio byo ciszej w kwestii tego co si zakupio
 • Zrobiem sobie dusz przerw o wrzucania czegokolwiek na Instagram Po
 • Dawno nie byo Best of butologia 105! soletoday sneakercommunity kicksoftheday
 • Kolejna z par w ktrej dawno si nie grao i
 • Moja kolekcja w piguce W wikszej rozdzielczoci mona zobaczy na
 • Ostatnie zakupy w tym roku Nowy wpis zlpu ju na
Cactus-Jack-Air-Jordan-4

Zapowiedź Air Jordan 4 x Travis Scott “Cactus Jack”

Info o tym że planowane jest wydanie Air Jordan 4 we współpracy z Travisem Scottem pojawiło się już kilka tygodni temu. Kilka dni temu mieliśmy przeciek zdjęcia samego tylnego panelu na którym zamiast logo Nike Air bądź Jumpmana widnieje „Cactus Jack” – nazwa wytwórni Travisa (jak i jeden z jego przydomków). Teraz wypłynęły zdjęcia buta w całej okazałości, gdzie widzimy całą niebieską nubukową cholewkę. Premiera planowana jest na czerwiec 2018 w bardzo limitowanej ilości.

Czy Wy także macie wrażenie, że to wydanie ma w sobie coś z AJ4 Eminema? Jak nie patrzeć, paleta barw zbliżona, choć wydanie Travisa bazuje na jaśniejszym odcieniu niebieskiego.

Travis Scott x Air Jordan 4 “Cactus Jack”
University Blue/Varsity Red-Black
Release Date: June 2018

Cactus-Jack-Air-Jordan-4-Heel Cactus-Jack-Air-Jordan-4 Cactus-Jack-Air-Jordan-4-OutsoleTravis-Scott-Air-Jordan-4-Cactus-Jack-Hangtag Travis-Scott-Air-Jordan-4-Cactus-Jack-Heel

2 komentarze

 • The T

  14 kwietnia 2018 at 18:33

  No troche po bandzie jak na JB.Nic szczególego w sobie nie mają.Już zwykłe black cementy lepiej się prezentują.Co do podobieństwa do wydania eminema to powtórzę się,JB poleciał po bandzie i daje nam praktycznie wtórny produkt.Z jednej strony nie dziwie się że Drake chce opuścić Jordana z braku możliwości wpływu na wygląd buta niż tylko inna kolorystyka i logo OVO ale z drugiej strony nie dziwie się marce Jordan że nie pozwala na takie ruchy jak adidas Kanye Westowi czyli projektowanie buta praktycznie jak i co chce bo Jordan Brand straciłby na prestiżu budowania marki na swojej legendzie i tradycji i cieszę się że JB woli stracić maszynkę do robienia pieniędzy formatu Drake’a na rzecz przyszłości gdyż ludzie docenią z biegiem lat te tradycyjność w marce a moim zdaniem mimo zalania rynku przez Jordana marka ta rośnie w siłę i będzie rosła bo w przyszłości ludzie będą jeszcze chętniej sięgać po buty tej marki i mam tu na myśli podstawowe modele np. jedynki,trójki,jedenastki itd bo będą to takie w których grał kiedyś wielki Mike Jordan.Modele Kanye Westa czy Pharella pójdą z czasem w zapomnienie tak jak zmieni się moda,muzyka i ogólnie czasy.Tego typu sytuacja mogłaby mieć miejsce z modelem Drake’a od JB gdyby JB na takowy model pozwolił.Dlatego moim zdaniem marka woli zostać przy swoim co bedzie przez lata kultywowane bo to Jordan ma zagwarantowane praktycznie wiecznie.

  Odpowiedz
  • c.

   14 kwietnia 2018 at 23:41

   Zgodzę ale nie zgodzę się z Tobą 😉
   Myślałem że ta współpraca z Travisem to będzie coś ciekawszego – więc tutaj chyba się zgadzamy.

   To że artyści chcą wykorzystać swoje 5min i spróbować coś zrobić to wydaje mi się dość oczywiste. Są osoby które dobrze się czują będąc wieszakiem/banerem dla sponsorów, są tacy którzy chcą działać. To jest jeden z powodów dla którego tylu graczy odeszło z Nike/JB – wolą swój but od chińskiego producenta niż być jednym z wielu i może dostać PE jakiegoś modelu ze Swooshem. Choć teraz Don C dostał sposobność się wykazać – niestety, jego hybryda w ogóle mnie nie przekonała i chyba tylko jego sława może pomóc sprzedać tego buta.

   Wg mnie JB błądzi we mgle. Mieli swoje 5min z retro, teraz rynek przerzucił się na co innego i nikt nie chce ich retro które wychodzą co weekend, które zalegają na półkach w kolorystykach podobnych do niczego. Oczywiście tutaj przerysowuje zagadnienie, ale chyba wiadomo o co chodzi. Skończyła się kraina mlekiem i miodem płynącą że wszyscy jedli im z ręki. Dlatego w tym roku ścięli ilość produkowanych par, bo jak nie będą grali ograniczoną ilością to nic nie ugrają.
   Z drugiej strony – JB nie ma nic do zaoferowania poza retro AJ. Ich nowe lifestyle’owe modele nikogo nie ruszają. Do grania „buty z pajacykiem” to już też nie jest ten gwarant jakości co przed laty. Na fali popularności retro wpadli w samozachwyt zaniedbując inne gałęzie. OK, Ty bardzo dobrze znasz dziedzictwo tej marki – ale dzieciaki które teraz dorastają nie widziały MJ’a w akcji i nie czują żadnego przywiązania do marki. Drake można nie lubić, jego twórczość może totalnie nie leżeć komuś, ale był on jednym z takich pomostów mogących przybliżyć markę młodszej klienteli.
   Teraz mamy rynek fast fashion i liczy się tu i teraz. Albo się leci z nurtem i zarabia pieniądze albo wspomina jak to fajnie było kiedyś patrząc jak konkurencja napycha kieszenie.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.