Solebox i adidas Consortium mają dla nas Italian Leathers Pack

solebox-adidas-consortium-italian-leathers-pack-0adidas Consortium powraca do współpracy z jednym butikiem – już nie w ramach Sneakers Exchange jak to było w 2017, ale tak jak to było wcześniej. Tym samym ponownie będziemy mieli wydania we współpracy z Soleboxem (chciałoby się powiedzieć berlińskim, lecz na przestrzeni lat pojawiły się butiki w innych krajach europejskich).

Pod hasłem Italian Leathers Pack mamy dwa wydania, klasyczny motyw stare i nowe. Pure Boost DPR jako ta współczesna biegówka, oraz Quesence reprezentująca segment retro. Już sama nazwa packu informuje nas co tutaj gra pierwsze skrzypce – wysokiej jakości włoskie skóry, których to barwy mają nawiązywać do Mediolanu, jego architektury i kolorów miasta.

Ich premiera zapowiedziana jest na 5 maja wyłącznie w Soleboxie. Czy w późniejszym terminie pojawią się także w innych sklepach z kontem Consortium jak to zwykle było w zwyczaju? Trzeba czekać na potwierdzenie tego info.
Solebox x adidas Pure Boost DPR
B27992solebox-adidas-consortium-italian-leathers-pack-2 Solebox x adidas Quesence
DB1785solebox-adidas-consortium-italian-leathers-pack-3 solebox-adidas-consortium-italian-leathers-pack-1 solebox-adidas-consortium-italian-leathers-pack-4 solebox-adidas-consortium-italian-leathers-pack-5 solebox-adidas-consortium-italian-leathers-pack-6 solebox-adidas-consortium-italian-leathers-pack-7

2 komentarze

 • Barteq

  28 kwietnia 2018 at 23:51

  W pierwszej chwili te pureboosty wydały się zupełnie przeciętne. Ale przy dokładniejszych oględzinach, w sumie nawet fajne. Ale ten starszy model jest gwoździem programu, podoba mi ten model, choć nie ukrywam wolałbym coś z połączeniem granatu bo będzie to ciężkie w utrzymaniu.
  Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem coś od adidasa, chyba czas to zmienić.

  Odpowiedz
 • c.

  29 kwietnia 2018 at 23:03

  Dla mnie też Quesence są fajniejszym elementem tego packu, choć jakoś aż tak tym razem to kolabo z Soleboxem mnie nie grzeje. Wiadomo, zajebiście że jest mocny nacisk na jakość (to zawsze robi robotę w finalnym odbiorze wydania) i mimo że lubię stonowane kolorystyki, to tym razem jednak to jest ciut zbyt mdłe.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.