Sneakersnstuff wzięli się za One Stary

Ekipa Sneakersnstuff jest zaprawiona w bojach jeśli chodzi o współpracę z markami przy tworzeniu własnych kolorystyk – tu już można pytać z kim jeszcze nie kolaborowali… Ale przechodząc do sedna – ich najnowsza współpraca z Conversem na modelu One Star, którego to otrzymujemy dwie kolorystyki wykorzystujące motyw kamuflażu. Mamy tutaj nawiązanie do ERDL, wzoru opracowanego przez „US Army Engineer Research and Development Laboratory” w latach 60-tych – jest to kamuflaż który był używany przede wszystkim podczas wojny w Wietnamie. Na One Starach nie stanowi on nadruku a zrobiono z niego skórzane panele (połączenie zamszu i licowanej skóry) – co pokazuje że nie ma tutaj pójścia na skróty a faktycznie skupienie się na rzemiośle.

Sneakersnstuff x Converse One Star “Camo” Pack swoją premierę będzie miał już jutro, 12 kwietnia zarówno na stronie SNS, jak i w Footshopie czy Chmielnej 20.

SNS x Converse One Star
Sneakersnstuff-Converse-One-Star-Camo-Pack-Release-Date Sneakersnstuff-Converse-One-Star-Camo-Pack Sneakersnstuff-Converse-One-Star-Camo-Heel Sneakersnstuff-Converse-One-Star-Camo Sneakersnstuff-x-Converse-One-Star-Camo-Pack-Release-Date Sneakersnstuff-x-Converse-One-Star-Camo

Dodaj komentarz