• To zdjcie miaem wrzuci jako bliej pocztku roku ale jako
  • Z cyklu longtimenosee  bokserki Jak najdzie mnie ochota na
  • Wizualnie bardziej podobay mi si PG1 od PG2 lecz to
  • Ja i Jsy w skrcie najatwiej okreli to skomplikowane
  • Ostatnio byo ciszej w kwestii tego co si zakupio
  • Zrobiem sobie dusz przerw o wrzucania czegokolwiek na Instagram Po
  • Dawno nie byo Best of butologia 105! soletoday sneakercommunity kicksoftheday
  • Kolejna z par w ktrej dawno si nie grao i
  • Moja kolekcja w piguce W wikszej rozdzielczoci mona zobaczy na
  • Ostatnie zakupy w tym roku Nowy wpis zlpu ju na
przdn-1604

Przegląd Dnia – LBJ z kolejnym mocnym PE, więcej Blazerów x Off-White, sample Yeezy…

Pierwszy mecz w Playoffach nie ułożył się po myśli Cavs, lecz to w czym zagrał LeBron… Jak wiemy LBJ w ostatnim czasie występuje w szeregu różnych PE odwołujących się do dawnych zawodników, pudełek, modeli – przy jego najnowszym PE za inspirację posłużyły pierwsze Shoxy do kosza – Shox BB4. To jak to ze sobą siadło to poezja! Oczywiście jeśli to wydanie trafi w limitowanym nakładzie do sprzedaży to tylko w USA…

Nike-LeBron-15-Shox-BB4 LeBron-James-Nike-LeBron-15-Shox-BB4 Nike-Shox-BB4

Czy już twórczość Virgila Abloha wychodzi nam bokiem czy jeszcze nie? Bez wątpienia jego współpraca z Nike’iem ani trochę zwalnia i lipiec mamy zapowiedź żółtych Blazerów, czarne mają wyjść we wrześniu a data premiery szarych nie jest znana. Poniżej mała zajawkach tych trzech wydań.

Off-White-x-Nike-Blazer-Studio-Mid

Bardzo przyjemna kolorystyka AF1 trafiła do sprzedaży! Wydanie „Phantom Snakeskin” bazuje na odcieniu złamanej bieli z wężową skórą w różnej wielkości gdzie dodatkowo zrobiono a’la plamy farby. Wygląda dobrze, ale… to wydanie dla Pań… Jak coś są już dostępne m.in. w Street Supply.

Nike Air Force 1 Low LX “Phantom Snakeskin”
Phantom/Phantom-Black-Summit White
898889-007
Nike-Air-Force-1-Low-Phantom-Snakeskin-898889-007 Nike-Air-Force-1-Low-LX-Phantom-Snakeskin-898889-007 Nike-Air-Force-1-Low-Phantom-Snakeskin-898889-007-Top-Insole

Tyler, The Creator nie zwalnia tempa we współpracy z Conversem. Jest zapowiedź kolejnych kolorystyk jego One Starów – tym razem w kolorze butelkowej zieleni oraz fioletowo-zielonych. Póki co data premiery nie jest znana.

Tyler-The-Creator-Converse-Golf-le-Fleur-Green-Purple

Jak zdarzyło już mi się wspomnieć, model Gel Mai to aktualnie mój ulubieniec od marki z japońskim rodowodem. Asics ma dla nas kolejną wersję tego buta – wersję Knit MT, czyli z elementem tkanej cholewki która to jest aż za kostkę. Początkowo patrząc na nie stwierdziłem że przesadzili, ale im dłużej patrzę, tym bardziej wpadają w oko… W Japonii już trafiły do sprzedaży, reszta świata ciągle ich wyczekuje.

ASICS Gel Mai Knit MT
Black/Black
hg4n-9090
ASICS-Gel-Mai-Knit-MT-Black ASICS-Gel-Mai-Knit-MT-Black-White

Kanye West reaktywował swojego Twittera dzieląc się z nami samplami – a dokładniej dał nam podgląd na wczesna wizję skleconą w Photoshopie modelu którym to miały być Yeezy 350 Boost. Ludzie dość sceptycznie na nie zareagowali lecz jak dla mnie są niezłe.

Da3PxSkUMAEXM7Z

Kolejną zapowiedzą na Kanyego jest model Yeezy 1050 Boot pokazany w podobnej stylistyce co powyższe 350’tki. Pierwsze wzianki o nich były w 2016 w ramach Yeezy Season 3, lecz West ciągle nad nimi pracuje. Mówi się, że finalnie miałby się ukazać w tegorocznej kolekcji jesień/zima. Yeezy-1050-Boot Yeezy-1050-Boot-Sample

To jeszcze nie schodząc z tematu Yeezy 😉 W weekend mieliśmy premierę kolorystyki „Blush” 500’tek, a teraz jest przeciek wydania „Ultraviolet” które ma trafić do sprzedaży w drugiej połowie roku w ramach kolekcji Yeezy Season 7.

adidas Yeezy 500
adidas-Yeezy-500-Ultraviolet-Release-Date

Kolejna lifestyle’owa nowość od adidasa! W ramach kolekcji Lato 2018 zadebiutuje sylwetka P.O.D. gdzie można już powiedzieć klasycznie – połączenie starego z nowym. Trochę meshu, trochę Boosta, nic nachalnego. Premiera ma być w czerwcu.

adidas-P.O.D.-Boost

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.