Parley i adidas z nowymi Ultra Boostami

W 2017 adidas sprzedał milion par butów, gdzie do wyprodukowania cholewki użyto plastiku wydobytego z oceanu w ramach współpracy z Parley for the Oceans. Jest to sytuacja z cyklu „win-win” – mamy zarazem redukcję odpadów w wodach jak i te śmieci zostają wykorzystane ponownie a nie po prostu składowane w innym miejscu.

Jednym z stałych modeli w ramach współpracy adidasa z Parley są Ultra Boosty, których to mamy nową kolorystykę w damskim i męskim wydaniu (czyli klasyczne Ultra Boost oraz Ultra Boost X dla Pań). Ciągle mamy akcenty błękitu charakterystycznego dla tej kolekcji, lecz tym razem zestawiono go z czernią.

Nowe Ultra Boosty trafiły do sprzedaży dziś m.in. na oficjalnej stronie adidasa. A przy okazji – do 17 kwietnia do 23:59 działa kod FRIENDS na -25% na produkty gdzie nie ma wzmianki że takowe nie działają (przynajmniej z tego co sam sprawdziłem zarówno na coś z działu Outlet i z rzeczy w pełnej cenie)!

Parley-adidas-Ultra-Boost-Release-DateParley-adidas-Ultra-Boost-Release-Date-1 Parley-adidas-Ultra-Boost-Release-Date-2 Parley-adidas-Ultra-Boost-Release-Date-4 Parley-adidas-Ultra-Boost-Release-Date-3 Parley-adidas-Ultra-Boost-Release-Date-5 Parley-adidas-Ultra-Boost-Release-Date-6

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.