Nike SB robi powrót wydania Mid Dunków!

Trudno mi się oprzeć wrażeniu, że w jakimś stopniu Dunki wróciły do łask. Oczywiście nie jest to ten sam hype co przed ~dziesięciu laty, lecz widać po częstotliwości ciekawych premier że znów coś jest na rzeczy. Zapewne u mnie jest jakiś sentyment do minionych lat, lecz cieszy mnie taki obrót spraw!

Deskorolkowa dywizja Nike’a ponownie zaprosiła do współpracy artystę Todda Bratruda który to dał znam zapowiedź najnowszej kolorystyki Dunków – „White Widow”. Przydomek kolorystyki jak i data ich premiery (20 kwietnia) jest rzecz jasna nie przypadek 😉 Ten dzień który za oceanem ma formę zapisu 4/20 to święto marihuany/palenia marihuany, a „biała wdowa” to jedna z odmian konopii. Składając to wszystko w całość – cholewkę buty stanowi włochaty zamsz gdzie mamy połączenie bieli i jasnej zieleni (google świetnie wytłumaczy to połączenie barw 😉 ) gdzie na wkładkach mamy grafikę Todda przedstawiającą białą wdowę jako zjaranego pająka. Nowe Dunki Mid mają swoją przed premierę 14 kwietnia w Familia Skateshop w USA, szersza dostępność oczywiście 20 kwietnia.

Nike SB Dunk Mid “White Widow”
Nike-SB-Dunk-Mid-White-Widow-Release-Date Nike-SB-Dunk-Mid-White-Widow-Release-Date-Pricing White-Widow-Nike-SB-Dunk-Mid-Artwork The-White-Widow-Nike-SB-Collection

Dodaj komentarz