On Feet – Air Jordan 1 High “Shadow”

Tegoroczne wydanie Air Jordan 1 “Shadow” nie zalegało u mnie w pudle zbyt długo 😉 Jest to drugi raz, kiedy postanowiłem zdublować kolorystykę, której miałem już wcześniejsze retro. Pierwszą była oryginalna kolorystyka Air Max 1, kiedy to w zeszłym roku kupiło się coś aby nie zajechać wydania HOA z 2005. Ale wracając do “Shadowów”. Od lat w swoich zbiorach posiadam retro z 2009, które po dziś dzień uważam za wzór, w jaki sposób powinno nam się serwować. Nie rozwodząc się nadmiernie – po prostu jakość. Czemu w tym roku zrobiłem dubla? Z jednej strony nie chciałem totalnie zajechać ’09, a z drugiej porównując oba wydania, trudno tutaj mówić że to jest to samo. Tak naprawdę traktuję je jako dwa różne wydanie.

Porównując na szybko wydanie ’09 i ’18. Odcień szarości oraz skóra z jakiej są te panele wykonane – w ’09 ma ona ciepły odcień oraz użyto nubuku a nie skóry licowanej (plus we wcześniejszym czarne panele mają miękko wykończone krawędzie a nie po prostu ucięte). Wyściółka – w ’09 mamy więcej gąbki wokół kostki podczas gdy w ’18 jest ona w standardowej ilości. Kroje paneli, wysokość – tutaj ponowne jest szereg różnic, gdzie to tegoroczne wydanie ma być wiersze oryginałowi z lat ’80. Czyli jak widać – niby detale, ale trochę tego jest.

Poniżej moja porcja zdjęć na nodze. Jak coś, widzę że już jakieś rozmiary ponownie są dostępne na Distance, bo pewnie ludzie którzy brali na resell zaczynają zwracać 😉

aj1shadow-a aj1shadow-b aj1shadow-c aj1shadow-d aj1shadow-e aj1shadow-f

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.