Under Armour Curry 5 “Pi Day”

Stephen Curry wczoraj obchodził 30-te urodziny i tak jak snułem domysły przy okazji przecieków jego piątego modelu, Under Armour wypuściło w limitowanym nakładzie jego nowy but. Ale żeby było ciekawiej, mamy tutaj także drugą podszytą historię. 14 marca za oceanem jest zapisywany w formacie 03.14, stąd też jest dzień liczny Pi. Inspirowane „kwadraturą koła” mają pomagać osiągać Stephowi to co niemożliwe na boisku – tak przynajmniej głoszą hasła UA promujące ten model 😉 Na cholewce mamy połączenie tkanego materiału wraz Anafoam, czyli materiału znanego choćby z pierwszego modelu Curry’ego. Od spodu widzimy płytkę z tworzywa usztywniającą nam całą konstrukcję, choć nie zostało sprecyzowanie, jak wygląda kwestia midsole’a (choć ostatnimi czasy w modelu Stepha raczej stawia się na minimum amortyzacji).

W ilości 314 były dostępne w nocy naszego czasu na stronie Under Armour za oceanem – planowany jest na restock na 14 kwietnia a globalna premiera Curry 5 będzie miała miejsce w maju.

1a- Curry5_PiDay_Mid_Shot Curry5_PiDay_Plate_Macro Curry5_PiDay_Hidden_Pi Curry5_PiDay_314_Pattern Curry5_PiDay_ToeDown_Away 1-2

Processed with VSCO with f2 preset

Processed with VSCO with f2 preset

Stephen-Curry_Under-Armour-Curry-5-Pi-Day_Nick-DePaula_11-B Stephen-Curry_Under-Armour-Curry-5-Pi-Day_Nick-DePaula_3

There is one comment

Dodaj komentarz