Nike wskrzesi Air Yeezy 2?!?

Po necie zaczyna szaleć nowa nowina – jakoby Nike planował ponownie wypuścić Air Yeezy 2… które to nie będą powiązane już z Kanye Westem. Premiery Air Yeezy w 2009 (jedynki) oraz w 2012 (dwójki) niewątpliwie odbiły swoje piętno na scenie sneakersowej – niektórzy nawet idą dalej mówiąc że AY2 to był początek jej końca… No właśnie, drugi model Westa od Nike’a po dziś dzień jest tym najdroższym wydaniem Yeezy wliczając w to buty od adidasa. Wyszło 5000 par każdej kolorystyki, przed premierą byli w nich widywani  Jay Z czy Macklemore, ceny na rynku wtórnym teraz często zaczynają się od 10 000pln za nową parę.

Ostatnio Kanye West chciał zastrzec określenie „Red October” co można rozumieć, że gdzieś w planach ma całe czerwone Yeezy od adidasa. Plus trzeba nadmienić, że „Yeezy” również należy do niego, stąd Nike na pewno nie będzie mógł identycznie jak przed laty nazwać tego modelu.

Pozostaje czekać, co faktycznie Nike zrobi z tym modelem, w jakiej formie faktycznie je otrzymamy. Gdzieś tam pojawiają się plotki, że za nową kolorystykę miałby być odpowiedzialny Don C.

nike-air-yeezy-2-rerelease-petition-00001

Dodaj komentarz