No images found!
Try some other hashtag or username

Nike daje nam szansę zaprojektować Air Maxy

Już powoli się utarło, że marzec to miesiąc Air Maxów. Coś co kilka małych lat temu było tylko jednodniową akcją Air Max Day 26 marca, teraz znacząco się rozrosło. W 2016 mieliśmy opcję wybrania, jakie wydanie sprzed chcemy, aby ponownie było dostępne – dzięki temu w 2017 było retro Atmos Elephantów. Rok temu wybieraliśmy pośród wymyślnych projektów artystów, którego zwycięzcą został Sean Wotherspoon ze swoimi Nike Air Max 97/1.  W 2018 znów będzie głosowanie – ale nie na dawne wydania, nie na rzeczy od garstki wybranych, ale na projekty od ludzi.

Od 22 marca do 15 kwietnia Nike odpala warsztaty projektowe „On Air” w sześciu miastach na świecie – Paryżu, Londynie, Nowym Jorku, Seulu, Tokio i Szanghaju, gdzie można zarezerwować swoje miejsce na stronie Nike’a. W programie jest opcja stworzenia własnego wydania jednego z dziesięciu wydań Air Maxów (AM1, AM90, AM180, AM BW, AM93, AM95, AM97, AM98, AM270 oraz VaporMax Plus) plus nie jest wymagane doświadczenie w projektowaniu produktu. W następnym kroku przez sędziów zostaną wybrane trzy najlepsze projekty z każdego miasta. Następnie spośród nich to już my będziemy wybierać, co będzie miało trafić do produkcji.

Jeśli ktoś w niedługim czasie będzie w którymś ze wspomnianych miast – warto się zarejestrować! 😉nike-air-max-day-2018-on-air-workshop nike-air-max-day-2018-on-air-workshop-1

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.