Jordan Brand jednak nie powiedział dość z linią Chrisa Paula!

Mniej więcej pół roku temu zaczęły dochodzić słuchy, że Jordan Brand mówi koniec z sygnowaną linią Carmelo Anthony’ego, co pokrywało się w czasie z terminem kiedy również ukazywał się sygnowany but Chrisa Paula. Idąc tym tropem wyciągało się wniosek, że w JB następuje czas zmian, kiedy to sygnowane linie ich gwiazd dobiegają końca i „nadchodzi nowe” w postaci sygnowanego buta Russella Westbrooka. Jak widać, to jednak jeszcze nie koniec.

Po półtorej roku od ukazania się poprzednika mamy oficjalne zdjęcia jedenastego buta Chrisa Paula – Jordan CP3.XI. W aspekcie czysto wizualnym – chyba jeden z lepszych modeli CP3 w ciągu ostatnich lat. Jego buty cieszyły się dobrą opinią w kwestii grywalności, lecz design nigdy nie porywał – tym razem widać w JB postanowili także w tym aspekcie się podciągnąć. Na pewno nowością dla tej serii jest asymetryczny rzep biegnący przez buta. Za amortyzację odpowiadają dwie poduszki Zoom Air pod piętą i na przedzie (nie ma info o ich wielkości ani grubości), dodatkowo płytka z TPU dla czuwania nad sztywnością oraz bieżnik bazujący na „jodełce”. W teorii wygląda jakby wszystko było na swoim miejscu – czas pokaże jak w praktyce 😉 Ich premiera zapowiedziana jest na kwiecień, lecz nie zostało określone dokładnie kiedy.
Jordan CP3.XI “Rocket Fuel”
AA1272-600

jordan-cp3-xi-rocket-fuel-release-info-6 jordan-cp3-xi-rocket-fuel-release-info-1 jordan-cp3-xi-rocket-fuel-release-info-3 jordan-cp3-xi-rocket-fuel-release-info-5 jordan-cp3-xi-rocket-fuel-release-info-7 jordan-cp3-xi-rocket-fuel-release-info-8 jordan-cp3-xi-rocket-fuel-release-info-4 jordan-cp3-xi-rocket-fuel-release-info2

Dodaj komentarz