Przegląd Dnia – Zapowiedzi D Rose 9, sample „Black Pigeonów”, allstarowe LeBrony…

Li-Ning niewątpliwie zyskało znacząco wizerunkowo pod podpisaniu Dwyane’a Wade’a i stworzenia jego submarki. Lecz jak widać na tym nie poprzestają i w zanadrzu mają nowy lifestyle’owy but pokroju tworów, jakie serwują nam marki hi-fashion. Nie jest jeszcze znana nazwa tego modelu, ale bez wątpienia wyróżniają się swoim wyglądem…
Li-Ning-Futuristic-Lifestyle-Shoe-Silver

Fila wskrzesza swój kolejny klasyk sprzed lat – tym razem jest to model Tourissimo z 1989 roku. Wysoka skórzana cholewka, dwie kolorystyki w tym jedna totalnie klasyczna jak przystało na Filę bazująca na bieli, granacie i czerwieni. Ich premiera zapowiedziana jest na 9 lutego – czas pokaże jak z dostępnością w Europie…
FILA-Tourissimo-Pack

FILA-Tourissimo-Pack-Heel

FILA-Tourissimo-Pack-Black

FILA-Tourissimo-Pack-Toe

Chyba już wszyscy przestali liczyć na Derricka Rose’a w formie z sezonu MVP, ale jako modele ciągle muszą się nieźle sprzedawać skoro adidas planuje wypuścić D Rose 9. Dziś mamy zapowiedź czterech kolorystyk, które to będą bazować na prieknitowej cholewce oraz piance Bounce zastępującej w Boost w modelach Rose’a. Premiera tego modelu ma mieć miejsce w lipcu.
adidas-D-Rose-9-Black-Gold

adidas-D-Rose-9-Black-Red

adidas-D-Rose-9-White-Black

adidas-D-Rose-9-Grey

Damian Lillard ma także swoje rapowe alter ego – Dame Dolla – gdzie w przeciwieństwie do niejednego grajka, także nieźle sobie poczyna. adidas Basketball planuje wypuścić nowy poboczny model Lillarda zwany właśnie Dame Dolla, który to będzie bazował na podwoziu z Dame 4. Premiera dwóch pierwszych kolorystyk już 9 lutego.

adidas Dame Dolla
DB1074
adidas-Dame-Dolla-DB1074-Release-Date

adidas-Dame-Dolla-DB1074

adidas-Dame-Dolla-DB1074-Heel

adidas-Dame-Dolla-DB1074-Side

adidas Dame Dolla
DB1073adidas-Dame-Dolla-DB1073

adidas-Dame-Dolla-DB1073-Top-Insole

adidas-Dame-Dolla-DB1073-Outsole

O tym że Nike Basketball planuje wypuścić poboczny model Kyriego Irvinga mówiło się już od pewnego czasu. Miałby on kosztować 80$ i chodzą słuchy że miałby się nazywać „Unkle Breaker” – choć to nic potwierdzonego. Dziś jest porcja przecieków, jak miałby się ten model prezentować. Widzimy język zaczepiony z jednej strony jak to mieliśmy w Hardenach czy bucie Curry’ego, Zoom na przedzie oraz personalne odniesienia znane z jego głównej linii. Póki co nie ma żadnych więcej szczegółów.
Nike-Zoom-Air-Kyrie-Shoe

Nike-Zoom-Air-Kyrie-Shoe-Outsole

Nike-Zoom-Air-Kyrie-Outsole

One of the most popular Nike SB Dunk Low releases was the “Pigeon” launch from 2005 designed by Jeff Staple. For 2017, Jeff and Nike Skateboarding debuted the “Black Pigeon” iteration, which was a Black version of the original release.

Advertisment

Today, Jeff took it to social media to share a never-before-seen White and Black “Pigeon” Nike SB Dunk Low Sample. Below Jeff shares some of the differences between the samples leading to the final “Black Pigeon” release.

Przy okazji obchodów 15-lecia deskorolkowej dywizji Nike’a mieliśmy powrót wydania „Pigeon” lecz nie w wersji z 2005, ale jako nowe wydanie. Jeff Staple podzielił się z nami widokiem na sample zeszłorocznej kolorystyki, w tym z miejsca odrzucone czarno-białe wydanie, wersja z dodatkowym brandingiem na wkładce oraz z całym czarnym logo na języku, po „Black Pigeony” w ciut innych materiałach niż finalny produkt.DVR_nrHX4AA2pln DVSHa5tX4AEV7cd DVSIZ9NWsAAtaOm

W tym roku możemy się spodziewać kontynuacji sygnowanej linii Kobego Bryanta, gdzie padła zapowiedź o nowym rodzaju tkanej cholewki na nadchodzącym bucie. Lecz poza wyglądaniem w przyszłość, Nike nie zamierza zapominać o przeszłości. Kobe na swoim Instagramie zamieścił poniższe zdjęcie, gdzie można zadać sobie pytanie – czy będziemy mieli retro dawnych jego modeli w oryginalnej formie, czy zamierzają je odświeżać bazując na współczesnych materiałach?
Updated-Nike-Kobe-Retro-Line-2018-Teaser
Na tegoroczny All Star Game LeBron James dostanie swój piętnasty model w różowo-złotych barwach. Poniżej jest ich pierwsze zdjęcie, choć przedstawia ono tą kolorystykę na dziecięcej rozmiarówce. Premiera allstarowego wydania planowana jest na 15 lutego w cenie 185$.

Nike LeBron 15 “All-Star”
Rust Pink/Metallic Gold-Black
897650-600
Nike-LeBron-15-All-Star-Rust-Pink-897650-600
Nike Air Max Plus to jeden z modeli który ma w tym roku swoje 20-lecie, stąd na pewno Nike będzie nas ciut częściej raczył jego wydaniami – jak to poniżej, „Hyper Blue Tiger”, które to odwołuje się do dwóch oryginalnych kolorystyk TN’ek. Dość nietypowe jest to połączenie, gdyż motyw gradientu został dość ograniczony, ale widać taka koncepcja. Data premiery nie jest jeszcze znana.
Nike-Air-Max-Plus-TN-Hyper-Blue-Tiger-Release-Date

Nike-Air-Max-Plus-TN-Hyper-Blue-Tiger-Side

Nike-Air-Max-Plus-TN-Hyper-Blue-Tiger-Release-Date-Top-Insole

 

Walentynki tuż za rogiem! Wiadomo, kwiaciarnie wtedy zbijają krocie, ale nie tylko oni mają ochotę na zyski z okazji tego święta 😉 Nike Sportswear szykuje Valentine’s Day Pack w ramach którego mamy mieć Air Force 1 Low oraz Blazer Low. Miałby on trafić do sprzedaży już 10 lutego i byłby dostępny w damskiej rozmiarówce.Nike-Valentines-Day-Pack-Air-Force-1-Low-Blazer-Low-Broken-Heart

Nike Air Force 1 Low
White/White-Black
AJ0867-100Nike-Valentines-Day-Pack-Air-Force-1-Low-Blazer-Low-Broken-Heart-1

Nike Blazer Low
White/White-Black-Speed
AJ0866-100

 

Nike-Valentines-Day-Pack-Air-Force-1-Low-Blazer-Low-Broken-Heart-2

New Balance przygotował bardzo przyjemny pack 1500’tek pod hasłem Prism Pack. Kilka tygodni temu mieliśmy zdjęcia czarnej pary, gdzie po kolorowych logotypach obstawiano że może to być CMYK Pack, niemniej jakby ich nie nazywać – przyjemnie się prezentują! Za oceanem już zaczynają trafiać do sprzedaży.

New-Balance-1500-Prism-Pack New-Balance-1500-Prism-Pack-1 New-Balance-1500-Prism-Pack-Side

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.